عضویت در گروه تلگرام آسان داک: برآورد تابع تقاضاي حمل و نقل درون شهري خانوارهاي شهري كشور با استفاده از سيستم تقاضاي تقريباً ايده آل (AIDS)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : برآورد تابع تقاضاي حمل و نقل درون شهري خانوارهاي شهري كشور با استفاده از سيستم تقاضاي تقريباً ايده آل (AIDS)

فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

توسعه اقتصادي و برنامه ريزي

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

اقتصاد خانواده بطورمستقیم انسانها و خانواده ها را هدف قرار میدهد و می کوشد تا به یاری دانش هایی مانند اقتصاد و جامعه شناسی ، مسائل اقتصاد خانواده را که کوچک ترین و اولین گروه اجتماعی به شمار می رود مورد کنکاش قرار دهد . اقتصاد خانواده همواره در چارچوب شرایط اجتماعی – اقتصادی هر دوره شکل خاصی به خود گرفته است . آنچه که به گونه ای روز افزون در مباحث اقتصاد خانواده  اهمیت یافته ، شکل نوین الگوی مصرفی خانواده است که در چارچوب زندگی صنعتی و مطابق با آن پیوسته تکامل و گسترش   می یابد .

الگوی مصرف که از رفتار افراد ، خانوارها و یا کل جامعه در انتخاب ، خرید و مصرف کالاها و خدمات ناشی می شود متأثر از رجحانها ، سلایق و محیط اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی آنها می باشد . هر فرد یا خانوار با توجه به محدودیت های درآمدی ، قیمت های نسبی ( شرایط اقتصادی ) ، ارزش های اخلاقی و فرهنگی و شرایط اجتماعی ، سبد مصرفی خود را انتخاب و اقلام مورد نیاز را خریداری می کند . رفتار مصرفی هر فرد تحت تاثیر عوامل متعددی است . مسلماً میزان درآمد و ثروت فرد و همچنین قیمت های نسبی که فرد با آن مواجه است نقش تعیین کننده ای در نوع کالاهای مصرفی وی دارد . علاوه بر این ، هر فرد دارای سلایق خاص خود می باشد و لذا این سلایق و ترجیحات وی را در انتخاب و مصرف کالاها هدایت می کند . همچنین افراد یک گروه یا جامعه ، علی رغم تفاوت های اقتصادی و سلائق متفاوت ، متاثر از مجموعه عواملی هستند که می تواند  موجب شباهت مصرف آنها شود ، از جمله می توان به ارزش های اخلاقی ، عوامل فرهنگی و دینی ، طبقه اجتماعی و شرایط کلان اقتصادی و … اشاره نمود .

شناخت الگوی مصرف در واقع درک واکنش مصرف کنندگان نسبت به تغییرات شرایط می باشد . با شناخت الگوی مصرف خانوارها می توان پیش بینی نمود که آنها تحت شرایط مختلف چگونه عکس العمل نشان   می دهند . این امر کمک می کند تا دولت سیاست های توزیعی و تخصیصی خود را بهتر تدوین نماید .

الگوی مصرف نتیجه و برآیند مجموعه ای از عوامل مختلف می باشد و بسته به میزان و شدت هر یک از این عوامل ، الگوی مصرف می تواند متفاوت باشد . در رأس این عوامل می توان به عوامل اقتصادی اشاره نمود .  میزان برخورداری افراد جامعه از کالا ها و خدمات مصرفی بر حسب سطح درآمد جامعه  متفاوت خواهد بود .

صنعت حمل ونقل در زمینه های مختلفی بر زندگی انسان تأثیر گذار است . این صنعت، در اقتصاد نیز از  جنبه های مختلفی همچون رشد اقتصادی و در چارچوب امور زیربنایی کشور و … مورد توجه قرار می گیرد .

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۵-۱۲-۰۷
كد : 22800
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss