جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: برآورد تابع تقاضاي حمل و نقل درون شهري خانوارهاي شهري كشور با استفاده از سيستم تقاضاي تقريباً ايده آل (AIDS)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : برآورد تابع تقاضاي حمل و نقل درون شهري خانوارهاي شهري كشور با استفاده از سيستم تقاضاي تقريباً ايده آل (AIDS)

فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

توسعه اقتصادي و برنامه ريزي

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

اقتصاد خانواده بطورمستقیم انسانها و خانواده ها را هدف قرار میدهد و می کوشد تا به یاری دانش هایی مانند اقتصاد و جامعه شناسی ، مسائل اقتصاد خانواده را که کوچک ترین و اولین گروه اجتماعی به شمار می رود مورد کنکاش قرار دهد . اقتصاد خانواده همواره در چارچوب شرایط اجتماعی – اقتصادی هر دوره شکل خاصی به خود گرفته است . آنچه که به گونه ای روز افزون در مباحث اقتصاد خانواده  اهمیت یافته ، شکل نوین الگوی مصرفی خانواده است که در چارچوب زندگی صنعتی و مطابق با آن پیوسته تکامل و گسترش   می یابد .

الگوی مصرف که از رفتار افراد ، خانوارها و یا کل جامعه در انتخاب ، خرید و مصرف کالاها و خدمات ناشی می شود متأثر از رجحانها ، سلایق و محیط اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی آنها می باشد . هر فرد یا خانوار با توجه به محدودیت های درآمدی ، قیمت های نسبی ( شرایط اقتصادی ) ، ارزش های اخلاقی و فرهنگی و شرایط اجتماعی ، سبد مصرفی خود را انتخاب و اقلام مورد نیاز را خریداری می کند . رفتار مصرفی هر فرد تحت تاثیر عوامل متعددی است . مسلماً میزان درآمد و ثروت فرد و همچنین قیمت های نسبی که فرد با آن مواجه است نقش تعیین کننده ای در نوع کالاهای مصرفی وی دارد . علاوه بر این ، هر فرد دارای سلایق خاص خود می باشد و لذا این سلایق و ترجیحات وی را در انتخاب و مصرف کالاها هدایت می کند . همچنین افراد یک گروه یا جامعه ، علی رغم تفاوت های اقتصادی و سلائق متفاوت ، متاثر از مجموعه عواملی هستند که می تواند  موجب شباهت مصرف آنها شود ، از جمله می توان به ارزش های اخلاقی ، عوامل فرهنگی و دینی ، طبقه اجتماعی و شرایط کلان اقتصادی و … اشاره نمود .

شناخت الگوی مصرف در واقع درک واکنش مصرف کنندگان نسبت به تغییرات شرایط می باشد . با شناخت الگوی مصرف خانوارها می توان پیش بینی نمود که آنها تحت شرایط مختلف چگونه عکس العمل نشان   می دهند . این امر کمک می کند تا دولت سیاست های توزیعی و تخصیصی خود را بهتر تدوین نماید .

الگوی مصرف نتیجه و برآیند مجموعه ای از عوامل مختلف می باشد و بسته به میزان و شدت هر یک از این عوامل ، الگوی مصرف می تواند متفاوت باشد . در رأس این عوامل می توان به عوامل اقتصادی اشاره نمود .  میزان برخورداری افراد جامعه از کالا ها و خدمات مصرفی بر حسب سطح درآمد جامعه  متفاوت خواهد بود .

صنعت حمل ونقل در زمینه های مختلفی بر زندگی انسان تأثیر گذار است . این صنعت، در اقتصاد نیز از  جنبه های مختلفی همچون رشد اقتصادی و در چارچوب امور زیربنایی کشور و … مورد توجه قرار می گیرد .

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-10
كد : 22800
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss