جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبرآورد عمر باقیمانده اجزای استفاده شده در محصولات مشتری: آنالیز داده های چرخه عمر با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی و ویبول

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Remaining life estimation of used components in consumer products: Life cycle data analysis by Weibull and artificial neural networks (2007)

برآورد عمر باقیمانده اجزای استفاده شده در محصولات مشتری: آنالیز داده های چرخه عمر با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی و ویبول

توضیحات: ۱۰ صفحه انگلیسی، ۸ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

آگاهی محیطی و فشارهای قانونی سازندگان را مسوول می سازد تا بازگردند و نگاهی به انتهای زندگی محصولاتشان داشته باشند. برای رقابتی کردن محصولاتشان، یک گزینه آن است که از قطعات جدید و یا محصولات بازسازی شده استفاده کنند. با این حال، این گزینه ، بدلیل توانایی شرکت ها در ارزیابی قابلیت اطمینان قطعات دوباره استفاده شده، محدودیت های نسبی دارد. یک رویکرد دو مرحله ای جامع ارائه شده است. در فاز مرحله اول به طور آماری رفتار قطعات برای استفاده مجدد تحلیل می شود. روش ارزیابی قابلیت اطمینان شناخته شده تحلیل وایبال برای داده های خرابی و زمان بکار برده شده است تا میانگین عمر قطعات محاسبه شود. در فاز دوم، داده های کاهشی و کنترل شرایط  با استفاده از مدل شبکه های عصبی مصنوعی تحلیل شده اند. مزیت این رویکرد به نبست سایر رویکرد های سنتی آن است که از تحلیل رگرسیون چندگانه استفاده می کند  که بر داده های عملی که از محصول مصرفی بدست آمده است تاکید می کند. در نهایت تحلیل وایبال و مدل ANN، با هم یکپارچه می شوند تا باقیمانده عمر مفید قطعات برای استفاده مجدد ارزیابی شود. این شواهد حیاتی در مدیریت پایداری زنجیره های تامین است، چون پایداری را برای استفاده مجدد یا ساخت دوباره به دنبال دارد و مطالعات آینده باید موارد زیر را ارزیابی کنند: ۱٫ کاهش زمان از کارافتادگی تجهیزات فرایند ، چون اجرای این تکنیک وسیله ای برای مدیریت بهتر نگهداری پیش گیرانه است. ۲٫ کاهش زمینه های خطای محصولات ساخته شده ، ۳ استراتژی فروش- خدمات از طریق اجرای متدولوژی ارائه شده .

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3804
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss