جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت:بررسي آثار پيوستن ايران به سازمان جهاني تجارت بر بخش حمل و نقل كشور

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

:بررسي آثار پيوستن ايران به سازمان جهاني تجارت بر بخش حمل و نقل كشور

(۹صفحه ورد)

چكيده طرح:

– قوانين و مقررات مغاير بخش ترابري كشور با اصول WTO :

اگر چه از آغاز برنامه‌هاي توسعه اقتصادي در جمهوري اسلامي ، اصلاحاتي منطبق با مصالح عاليه كشور نيز در شئونات مختلف آغاز گرديده كه در عين حال همسو با مقتضيات WTO است، معهذا براي هماهنگي كامل با اصول WTO ، ضروريست مغايرتهاي ديگر موجود در قوانين كشور بطريقي اساسي حل و فصل گردد.

مغايرتهاي عمده قوانين و مقررات كشور در بخش ترابري با اصول WTO از جمله برخي اصول قانون اساسي (اصول ۴۴ و ۸۱)، قوانين امور گمركي ، مالياتي ، صادرات و واردات ، ترانزيت، تردد، انحصارات و قوانين و مقررات مربوط به سرمايه‌هاي خارجي ، ورود كالا بدون انتقال ارز، مجازات متخلفين از تعرفه حمل ، مقررات قيمت‌گذاري خدمات ترابري، تبعيض در قيمت سوخت انواع ناوگان، ضوابط تأسيس شركتها و يا شعب شركتهاي خارجي و نهايتاً آئين‌نامه‌ها و دستورالعملهاي اجرايي مربوط به قوانين و مقررات مزبور و بويژه در بخش ترابري و برخي مصوبات شورايعالي هماهنگي ترابري كشور مي‌باشد.

محورهاي اصلي مغايرت در مجموعه قوانين و مقررات كشور با اصول WTO نيز به تفكيك مغايرتهاي عام و مغايرتهاي خاص(بخش ترابري) به شرح زير است:

مغايرتهاي عمومي:

– انحصارات دولتي مذكور در قانون اساسي

– محدوديت و تبعيض براي سرمايه‌گذاري خارجيان

– محدوديت و تبعيض در بهره‌مندي از تسهيلات بانكي

– وجود نظام غيررقابتي در فعاليتهاي اقتصادي

– وجود موانع براي تأسيس شركتهاي خارجي يا شعب آنها

– محدوديت در رفت و آمد خارجيان……………………..

………………………..

………………………

2019-03-16
كد : 29091
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss