جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسي اثر بخشي برنامه درسي علوم به شيوه آموزش محور با برنامه درسي علوم به شيوه پژوهش محور در دوره ابتدايي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسي اثر بخشي برنامه درسي علوم به شيوه آموزش محور با برنامه درسي علوم به شيوه پژوهش محور در دوره ابتدايي

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

علوم تربيتي

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

قرن حاضر، قرن سرعت،تغييرونو آوري ونسل اطلاعات است.نظام آموزش وپرورش به ويژه برنامه هاي درسي آن نقش كليدي در اين نو آوري دارند.با وجود اين يكي از مسايل و مشكلات ما،مساله ي برنامه ريزي درسي در نظام آموزشي كشور است (زاهد، ۱۳۸۴،ص۲۷۵).

براي رسيدن به اهداف آموزش وپرورش از نظر ديويي، دانستني ها، مهارتهاي و ارزشها، ابزارهايي هستند كه انسان را در سازگار شدن با وضعيتهاي تازه و حل مشكلات ياري مي كنند و كسب اين مهارتها از طريق مدرسه و برنامه هاي درسي موجود در آن ميسر مي شود(نقيب زاده، ۱۳۷۷، ص۱۷۰). بنابراين برنامه درسي به محتواي رسمي و غير رسمي، فرآيند محتوا، آموزشهاي آشكار و پنهان اطلاق مي گردد كه بوسيله آنها فراگير تحت هدايت مدرسه دانش لازم را به دست مي آورد، مهارتها را كسب مي كند و گرايشها، قدرشناسي‌ها و ارزشها را در خود تغيير مي دهد (ملكي، ۱۳۸۳، ص ۱۷).

برنامه درسي، به منزله طرح نقشه يادگيري چند عنصر اصلي و مجموعه اي از عناصر فرعي دارد كه اين عناصر با يادگيري موثر ارتباط دارند از نظر كلاين، عناصر برنامه درسي شامل اهداف، محتوا، مواد آموزشي، فعاليتهاي يادگيري، راهبردهاي ياددهي – يادگيري، ارزشيابي، گروه بندي، زمان و فضا است (كلاين،۱۳۷۸). اين عناصر بايد به صورت يك نظام ديده شوند تا يادگيري از عمق و تاثير لازم برخوردار شود  (ملكي، ۱۳۷۳، ص ۷).

در برنامه درسي علوم بسياري از مهارتها، نگرشها وعقايدي كه كودكان از طريق فعاليتها كسب مي كنند به گونه اي است كه مي توان آنها را در بقيه ي موضوعات درسي نيز به كار گرفت.بنابراين شيوه ي آموزش به عنوان يكي از عناصرمهم  برنامه درسي در علوم همواره فرا روي متخصصان تعليم وتربيت قرار دارد كه مدارس چگونه وبا چه شيوه هايي بايد آموزش ويادگيري علوم را برنامه ريزي كنند تا هدفهاي مطلوب آموزش وپرورش تحقق يابد( رستگاروهمكاران، ۱۳۸۷، ص ۶).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-08
كد : 19807
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss