جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسي برخی مشكلات زنان معلم شاغل در مقطع ابتدايي و آموزشگاه استثنايي شهرستان شوشتر در سال تحصيلي ۹۳-۹۲

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسي برخی مشكلات زنان معلم شاغل در مقطع ابتدايي و آموزشگاه استثنايي شهرستان شوشتر در سال تحصيلي ۹۳-۹۲

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

با پیشرفت علوم و فنون و نیز با پیشرفت جوامع، نظام های آموزشی و فعالیت های حاکم بر آنها نیز تحت تأثیر قرار گرفت. در جوامع پیشرفته صنعتی، سرعت تحول نظام های آموزشی به گونه ای است که هر چند سال یک بار در ساختار نظام آموزشی دگرگونی کلی ایجاد می شود. دیگر نمی توان با روش های محدود نگر، جامعه و افراد آن را به سوی یک تحول پیچیده و پیشرفته سوق داد (شعبانی، ۱۳۸۰)…….

مرور منابع:

قدسی و همکاران (۱۳۹۰) رابطه بین عوامل اجتماعی و فرسودگی شغلی معلمان شهرستان قروه را مورد مطالعه قرار دادند. جامعه آماری شامل کلیه معلمان مقاطع سه گانه شهرستان قروه بوده است که تعداد ۳۱۷ نفر به شیوه نمونه گیری طبقه ای انتخاب شدند. نتایج نشان داد که بین حمایت سازمانی، عدالت سازمانی، محرومیت نسبی و پایگاه اجتماعی با فرسودگی شغلی رابطه وجود دارد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- عدم رضایت و علاقه مندی نسبت به شغل یکی از مشکلات زنان معلم می باشد.

۲- عدم توانایی در برقراری ارتباط مناسب میان نقش مادری و اشتغال یکی از مشکلات زنان معلم می باشد.

۳- عدم تامین بهداشت و سلامت روانی زنان معلم یکی از مشکلات زنان معلم می باشد.

۴- عوامل اقتصادی و رفاهی یکی از مشکلات زنان معلم می باشد.

۵- نارضایتی از کار در مناطق محروم و دورافتاده یکی از مشکلات زنان معلم می باشد.

۶- عوامل مدیریتی یکی از مشکلات زنان معلم می باشد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2583
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss