جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسي تأثير دوره کارشناسي بر نگرش دانشجويان کتابداري و اطلاع¬رساني دانشگاه¬هاي اصفهان و علوم پزشکي اصفهان نسبت به اينترنت بر اساس مدل IAS

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسي تأثير دوره کارشناسي بر نگرش دانشجويان کتابداري و اطلاع­رساني دانشگاه­هاي اصفهان و علوم پزشکي اصفهان نسبت به اينترنت بر اساس مدل IAS

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

کتابداري و اطلاع‌رساني

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

فناوري اطلاعات و ارتباطات[۱] در طول دهه­هاي گذشته، شيوه­هاي برقراري ارتباط و کسب و کار را از بنيان تغيير داده، تحولات چشمگيري در صنعت، کشاورزي، پزشکي، تجارت، مهندسي، و ديگر زمينه­ها پديد آورده و يکي از عوامل عمده در شکل­دهي اقتصاد نوين جهاني بوده­است. نظام­هاي آموزشي در سراسر جهان، فشار فزآينده­اي را جهت استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات، به منظور فراگيري دانش و مهارت­هاي مورد نياز دانش­آموزان و دانشجويان تجربه مي­کنند (حقايق و همکاران، ١٣٨۷). از طريق شبکه­هاي رايانه­اي و نظام‌هاي مخابراتي و فناوري اطلاعات، افراد مي­توانند با يكديگر ارتباط برقرار كرده، به ذخاير عظيم اطلاعات دسترسي داشته باشند و اطلاعات را براي خود ذخيره نمايند؛ مانند هرگونه کار روزمره، استفاده از رايانه نيز جزيي از زندگي در قرن بيست و يکم را تشكيل مي­دهد. رايانه و اينترنت امروزه مهم­ترين عامل تغيير در ارتباطات انساني، از زمان اختراع چاپ و احتمالاً از زمان ابداع نوشتار تاكنون بوده­است (فيدر[۲]، ١٣٨۰).

اينترنت از مفاهيم نوين اطلاع­رساني و فناوري اطلاعات است، گرچه از قدمت و سوابق طولاني برخوردار نيست اما به سرعت توانسته تمامي ابزارهاي سنتي اطلاع­رساني را متأثر نموده و توانمندي­هاي جديدي را براي توسعه فناوري ارتباطات و اطلاعات به ارمغان آورد، به نحوي که امروزه نگراني جدي از توسعه و گسترش شبکه­هاي اينترنتي در عرصه­هاي زندگي فردي و اجتماعي در زمينه­هاي اقتصادي، تجاري، آموزشي، بازرگاني، مديريت و حتي امنيت ملي کشورها و ملت­ها به وجود آمده­است. اينترنت در واقع يک شبکه گسترده­ي جهاني است که با اتصال رايانه­ها به همديگر، ضمن حفظ و امنيت اطلاعات موجود، در شبکه­ها قابليت­هاي جديدي را به صورت همزمان در همه­ي شبکه­ها به صورت پيوسته فراهم مي­آورد (عبادي، ١٣٨٣).

از زماني که اينترنت، در اواسط دهه­ي ١۹۹۰، به صورت جدي و بين المللي راه­اندازي شد و گسترش يافت، نگرش افراد نسبت به اينترنت از جمله موضوعات مورد علاقه­ي پژوهشگران و جمعيت عمومي تلقي شده و به همراه سازه­هايي مانند احساس خودکارآمدي در استفاده از اينترنت و اضطراب اينترنت، به وضوح بيش از ساير موضوعات مورد پژوهش قرار گرفته­است. در قرن بيست و يکم، نگرش شهروندان به استفاده و يادگيري از طريق اينترنت، رشد اقتصادي و آموزشي يک جامعه را تعيين مي­کند (تساي[۳]، ۲۰۰١).

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱]– Information and Communication of Technology

[۲]– Fider

[۳]– Tasi

2019-03-08
كد : 19909
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss