جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسي رابطه بين سلامت سازماني با تعهد مديران ( مطالعه موردي: شرکت هاي تعاوني مسکن مهر شهرستان شوشتر)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسي رابطه بين سلامت سازماني با تعهد مديران

( مطالعه موردي: شرکت هاي تعاوني مسکن مهر شهرستان شوشتر)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مديريت گروه مديريت دولتي

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

مديريت منابع­انساني يکي از فرايندهاي مديريتي و پشتيباني در همه سازمانهاي بزرگ، است. از اين فرايند انتظار مي­رود، مانند ساير فرايندهاي مديريتي و پشتيباني، حمايتهاي لازم را از برنامه­هاي استراتژيک به عمل آورده و از واحدهاي صف پشتيباني نمايد. (ابوالعلايي و غفاري، ۱۳۸۵: ۲)

نقش پشتيباني بدين معناست که همه تلاش­ها و اقداماتي که تحت مديريت منابع انساني است به نحوي طراحي و اجرا شوند که مستقيم يا غير مستقيم به سازمان کمک کند تا به اهداف استراتژيک خود نايل شود.

يکي از عوامل دستيابي به اهداف استراتژيک سازمان، تعهد سازماني است. تعهد سازماني مولد دارايي­هاي نامشهود است، به تعبيري مي­توان تعهد سازماني را يک هدف (نه يک وسيله) هم تلقي کرد. سازماني که سطوح بالاتري از تعهد را دارد در مقايسه با سازماني که داراي سطوح پايين­تري از تعهد است، محل مناسب­تري براي کارکردن است، زيرا کارکنان بيشتر به هم کمک مي­کنند، خوشحال­ترند، در زمان آمدن به سازمان هيجان، اشتياق و تشريک مساعي بيشتري دارند. (ابوالعلايي و غفاري، ۱۳۸۵ :۷۹)

هنگامي هم که سازمان سالم باشد نيز کارکنان و مديران حسي همانند وقتي که تعهد آنها بالا است را دارند. از طرفي سازمان سالم  فقط در کنار يک مديريت و رهبري قوي، عاقلانه و شورانگيز به وجود مي­آيد. نقش مديران در سلامت سازماني زماني بيشتر مشخص مي­شود که معلوم شود آنها عاملان کليدي براي ايجاد تغيير در سازمانها به­منظور حرکت دادن سازمان به سوي سلامت بيشتر باشند و به همين دليل، در سالهاي اخير پويايي شگرفي براي فهم، شناسايي و بازسازي سازمانها صورت گرفته است (Kets, de varies, 2004).

امروزه سازمان ها شاهد تغييرات سريع و غير قابل پيش بيني زيادي در محيط پيرامون خود هستند. محيطي که در آن، رقابت فزاينده جهاني، توسعه و گسترش فناوري اطلاعات و تغييرات در ويژگي هاي جمعيت شناختي نيروي انساني و مشتريان در قلب تغييرات قرار دارند. از سوي ديگر، توسعه و رشد هر جامعه اي در گرو داشتن سازمان هاي سالم است. يک سازمان سالم جايي است که افراد دوست دارند در آن کار کنند و افتخار مي کنند که بخشي از آن سازمان هستند. از نظر لايدن و كلينگل  (۲۰۰۰) سلامت سازماني  مفهوم تقريباً تازه اي است و شامل توانايي سازمان براي انجام وظايف خود به طور مؤثر در راستاي رشد و بهبود سازماني است. يك سازمان سالم جايي است كه افراد مي خواهند در آنجا بمانند و كار كنند و خود افرادي سودمند و مؤثر باشند. از طريق سلامت سازماني مي توان استعدادهاي اعضا ر ا شناسايي كرد تا با استفاده از آنها، اهداف سازماني به شكل مطلوبي تحقق پيدا كنند (مظلومي، شاه طالبي، ۱۳۸۹، ۵۵).

از سوي ديگر اهميت عامل انساني و نقش منحصر به فرد آن باعث شده تا اين عامل به عنوان مهم ترين سرمايه سازمان ها به شمار رود و هر چه اين سرمايه از كيفيت مطلوب و بالاتري برخوردار گردد، موفقيت، بقا و بهبود سازمان بيشتر خواهد شد. لذا بايد در مورد بهبود كيفي نيروي انساني سعي فراوان نمود، چرا كه اين اقدام هم به نفع سازمان است و هم به نفع افراد. اما تنها آموزش هاي تخصصي شامل اين اقدام نمي گردد. بلكه بهبود نگرش ها و تعديل ارزش هاي افراد را نيز شامل مي شود، با توجه به اين كه هر چه اعضاي سازمان، بيشتر ارزش هاي سازمان را بپذيرند و بيشتر خود را متعلق به سازمان بدانند و خود را ملزم به تلاش در راه نيل به اهداف آن بدانند، احتمال موفقيت سازمان بيشتر خواهد شد. يکي از مهم ترين نگرش ها در مورد اين سرمايه عظيم، تعهد  سازماني است (جعفري و ديگران، ۱۳۹۰، ۴۳).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-08
كد : 19997
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss