جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسي رابطه بين مديريت دانش با سلامت سازماني کارکنان شرکت سايپاکاشان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسي رابطه بين مديريت دانش با سلامت سازماني کارکنان

شرکت سايپاکاشان

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مديريت بازرگاني گرايش : مديريت تحول

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امروزه سازمان‌ها به سرمايه هاي نامشهود و معنوي كه همان دانش ناميده مي‌شوند، به عنوان يك عامل مهم و حياتي مي‌نگرند. دستيابي به اندوخته هاي دانش سازماني، بدون يادگيري ممكن نمي‌باشد. ويروساك (۲۰۱۰) معتقد است كه سازمان‌ها قبل از اقدامات دانشي، بايستي نگاهي دقيق به فرهنگ سازماني خود داشته باشند. فرهنگ سازماني به عنوان يك عامل اصلي درصحنه مديريت دانش مطرح است. قابليت و توانايي استفاده از اطلاعات و تكنولوژي و قابليت نوآوري در مديريت و فرايندها به نوبه خود متكي بر توانايي يادگيري نهفته درون سازمان است. سيستم مديريت دانش درون يك سازمان يادگيرنده، بايد قادر باشد كه فعاليت‌هاي كاري و يادگيري افراد را با هم هماهنگ سازد و نيز بايد در برگيرنده محرک‌ها و انگيزه هاي كافي باشد تا بتوانند همه اعضا را جذب نموده و آنها را درگير فعاليت هاي درون سازماني نمايد(ويروساك،۲۰۱۰).

طبق تحقيقات انجام شده يکي از موانع عمده استقرار مديريت دانش در سازمانها، فرهنگ سازماني مي باشد و بحث تغيير فرهنگ يکي از مهمترين جنبه هاي هر نظام مديريت دانش مي باشد. ( دستن وگري جودي، ۲۰۰۴،۲۴۶)

مديريت دانش فرايندي است که به سازمان ها ياري مي دهد تا اطلاعات مهم را بيابند، گزينش،سازماندهي و منتشر کنند. مديريت دانش تخصصي است که براي فعاليت هايي چون حل مشکلات آموختن پويا، برنامه ريزي راهبردي و تصميم گيري ضروري است. (فرگوسن،۲۰۰۵ ، صفحه۳۲۱) مديريت دانش توجه به شيوة جديد تفكر در مورد سازمان و تسهيم منابع فكري و روشي براي بهره وري و بهبود عملكرد مي باشد. در اين مديريت توجه به بهينه سازي دانش سازماني براي افزايش عملكرد از طريق رويه هاي مختلف مي باشد. امروزه کارکنان هوشمند و با دانش به عنوان مهم­ترين سرمايه­هاي يک سازمان با توجه به قدرت خلاقيت و نوآوري، خلق فرآيندهاي سازماني نوين، فناوري­هاي جديد و توسعه محصولات و خدمات جديد، سازمان را به مزيت رقابتي پايدار رهنمون مي­کنند. تلاش­هاي نوآورانه در سازمان نتيجه سرمايه­گذاري هدفمند در فرآيند يادگيري و ارتقاء مديريت دانش است. نظام مديريت دانش، موجب مي­شود سازمان­ها بطور هوشمند عمل کرده و فرآيندها با سرعت و کارآيي بيشتر، انجام بگيرند و به دليل کاهش نياز به بازآفريني راه­حل­ها، صرفه جويي­هاي زيادي را متوجه سازمان مي­کند. از طرف ديگر سازمانهاي سالم و داراي قدرت دانش خواهند توانست تغييرات و پويايي­هاي محيطي و فرصت­هاي جديد را شناسايي و برتري­هاي بلندمدت خود را در عرصه رقابتي حفظ نمايند.

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-08
كد : 20007
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss