جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسي سبك هاي تصميم گيري در خانواده هاي گرمساري و عوامل اجتماعي موثر بر آن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسي سبك هاي تصميم گيري در خانواده هاي گرمساري و عوامل اجتماعي موثر بر آن

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

خانواده و روابط خانوادگي يكي از مسائل مهم در جامعه شناسي است و خانواده را مي توان بعنوان نظامي از روابط در نظر گرفت كه جامعه پذيري و تكوين شخصيت افراد از كاركرد مهم و اساسي آن است. خانواده نيز همچون ساير سازمانها و نهادهاي تشكيل دهنده جامعه، در طول تاريخ دچار دگرگوني هاي عميقي گرديده است. اين دگرگوني ها آنقدر زياد بوده كه در جوامع سنتي و توسعه يافته به كاهش بسياري از كاركردهاي سنتي خانواده منجر گرديده و اشكال تازه اي از روابط خانوادگي را ايجاد كرده است. اما با وجود اين، اين واقعيت را نيز نمي توان انكار كرد كه خانواده هنوز جايگاه بسيار مهمي را در ساختار كلي جامعه دارا بوده  و همچنان عهده دار نقش وظايف بسيار خطيري مي باشد. (گیدنز، ۱۳۷۳ : ۴۴۳).

……

مرور منابع:

امامي، علي (۱۳۸۳) : عوامل موثر بر ميزان قدرت زنان در تصميم گيري هاي خانواده اين پژوهش عوامل تاثير گذار بروي قدرت زنان در تصميم گيري هاي خانواده را مورد بررسي قرار داده است. نتايج حاكي از معنادار بودن رابطه ي ميان درآمد، ميزان تحصيلات، ميزان اعتقاد به قالب هاي جنسيتي و تعداد فرزندان و قدرت زنان در تصميم گيري هاي خانواده است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- بین سطح تحصیلات والدین و سبک تصمیم گیری آنها رابطه وجود دارد.

۲- بین سطح درآمد والدین و سبک تصمیم گیری آنها رابطه وجود دارد.

۳- بین پدیده جهانی شدن و سبک تصمیم گیری خانواده رابطه وجود دارد.

۴- بین طبقه اجتماعی و اقتصادی خانواده و سبک تصمیم گیری خانواده رابطه وجود دارد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2766
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss