موسسه علمی پژوهشگران شریف
موسسه علمی استاد یار
عضویت در گروه تلگرام آسان داک

بررسي عوامل مؤثر بر پذيرش فناوري هاي جديد مديريت مالي در اداره امور مالياتي با استفاده از مدل تعدیل شده پذيرش فناوري (TAM)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسي عوامل مؤثر بر پذيرش فناوري هاي جديد مديريت مالي در اداره امور مالياتي با استفاده از مدل تعدیل شده پذيرش فناوري (TAM)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

امروزه بحث استفاده از فن آوري های جدید در كشور به طور جدي مطرح گرديده و سازمانها و نهادهاي دولتي و غير دولتي با حركتي پر شتاب بكارگيري آن را در برنامه هاي خود قرار داده اند. و از طرفي دولت نيز در قالب طرح تكفا (توسعه و كاربرد فن آوري اطلاعات) سازمانها و نهادهاي خود را ملزم به ارائه برنامه هاي مدون جهت بكارگيري فن آوريهاي ارتباطاتي و اطلاعاتي نموده است، اهميت پذيرش فناوري اطلاعات از طرف استفاده کنندگان آن بيش از پيش مشخص شده و بايستي در تدوين راهبرد هاي زير ساخت فناوری اين مورد در نظر گرفته شود (باقری و همکاران، ۱۳۸۸)…….

مرور منابع:

شفر و وتزلس[۱] (۲۰۰۷) به بررسی مدل پذیرش فناوری پرداختند. آنها در این تحلیل کمی از مطالعات گذشته در مورد مدل پذیرش فناوری، تلاش کردند تا یافته­های مناسبی در مورد نقش هنجار فردی و اثرات تعدیل­کننده بدست آورند. نتایج آنها نشانگر اثر معنی­دار هنجار فردی روی مفید بودن و تمایل رفتاری پذیرش فناوری بود.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه های اصلی:

  1. برداشت ذهنی کارشناسان نسبت به مفید بودن فناوری های جدید مدیریت مالی تأثیر معنی داری بر دیدگاه آنها نسبت به پذیرش این فناوری ها دارد.
  2. برداشت ذهنی کارشناسان نسبت به آسانی استفاده از فناوری های جدید مدیریت مالی تأثیر معنی داری بر دیدگاه آنها نسبت به پذیرش این فناوری ها دارد.
  1. برداشت ذهنی کارشناسان نسبت به دقیق بودن فناوری های جدید مدیریت مالی بر تصمیم به استفاده از این فناوری ها تأثیر معنی داری دارد.
  2. برداشت ذهنی کارشناسان نسبت به قابلیت استفاده داشتن فناوری های جدید مدیریت مالی توسط کارشناسان تأثیر معنی داری بر استفاده عملی از این فناوری ها دارد.
  3. ………….

[۱] – Schiper and Vetzels

۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۸-۲۴
كد : 2562
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss