جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسي عوامل موثر بر تقاضا و عدم بازپرداخت اعتبارات کشاورزي (مطالعه موردي شهرستان بردسير)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسي عوامل موثر بر تقاضا و عدم بازپرداخت اعتبارات کشاورزي (مطالعه موردي شهرستان بردسير)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

کشاورزي گرايش اقتصاد

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

بخش کشاورزي نقش عمده­­اي در توليد ناخالص داخلي و ايجاد فرصتهاي شغلي در کشور دارد. ميزان تشکيل سرمايه در اين بخش در مقايسه با ساير بخش­ها با توجه به ظرفيت­هاي اين بخش قابل­توجه نيست. لذا براي توسعه بخش کشاورزي و گذار موفقيت­آميز از وضعيت کشاورزي سنتي به کشاورزي مدرن و تجاري نياز به سرمايه­گذاري بيشتري در اين بخش است. معمولا يکي از مهمترين عواملي که نقش بازدارنده­اي در مسير پذيرش تکنولوژي جديد توسط کشاورزان­ کوچک و گذار از کشاورزي سنتي به کشاورزي مدرن را دارد کمبود سرمايه و اعتبار است. دسترسي آسان و سريع به منابع مالي، يکي از ضرورت‌ها و پيش­‌‌‌نيازهاي توسعه فعاليت‌هاي بخش کشاورزي است. اعتبارات اعطايي به بخش کشاورزي و جوامع و نهادهاي روستايي دسته کم از سه جنبه زير مي­تواند در تقويت توليد اين جوامع موثر باشد (رسول­اف، ۱۳۸۲).

۱٫­ اعطاي اعتبارات به بخش ­کشاورزي موجب­ کاهش اثر منفي فصلي بودن درآمد توليدات کشاورزي مي­شود و مي­تواند در پر کردن شکاف بين پرداخت­ها و دريافتني­هاي کشاورزي نقش موثري داشته باشد.

۲٫تامين نقدينگي مورد نياز براي كشاورزان از راه توزيع اعتبارات استفاده بهتر از عوامل توليد و افزايش سطح توليد  و بهره­وري را فراهم مي‌نمايد.

۳٫تامين مالي مورد نياز براي سرمايه گذاري در واحدهاي کوچک بهره­برداري نقش تعيين کننداي در افزايش موجودي سرمايه دارد. چرا که اين واحدها اغلب از توان مالي اندکي برخوردارند و توانايي سرمايه­گذاري جديد را ندارند.

توجه به اين موارد نياز به استفاده از اعتبارات را روشن مي­سازد. در صورت فقدان يا کمبود اعتبارات لازم، زارع مجبور به پس­انداز مقداري از درآمد خود پس از فصل برداشت است لذا مصرف و سرمايه­گذاري کاهش مي­يابد و از قدرت سرمايه­گذاري زارع در امور زيربنايي نيز کاسته مي‌شود. بنابراين اعتبارات کوتاه‌مدت براي تامين هزينه­هاي جاري و اعتبارات‌ متوسط و بلند‌مدت براي تامين امکانات سرمايه‌گذاري زيربنايي در کشاورزي نقش اساسي دارند، از طرفي سياست توزيع اعتبارات بين کشاورزان به عنوان وسيله‌اي براي مقابله با فقر روستايي از سوي عده­اي از سياست­گذاران با اهدافي از قبيل افزايش توليد، بيرون راندن منابع غير‌رسمي، کاهش هزينه­هاي توليد، کاهش نابرابري و انتقال تکنولوژي مطرح مي­شود (ايران­نژاد، ۱۳۷۵).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-08
كد : 20054
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss