جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسي عوامل موثر بر رقابت پذیری شعب بانک براساس مدل تعامل فضایی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسي عوامل موثر بر رقابت پذیری شعب بانک براساس مدل تعامل فضایی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

یکی از عوامل محیطی اثر گذار بر سازمانها مشتریان آن هستند، صاحبنظران مدیریت، کسب رضایت مشتری را از مهمترین وظایف و اولویتهای مدیریت سازمانها بر شمرده و لزوم پایبندی همیشگی و پایدار مدیران عالی به جلب نظر مشتریان را پیش شرط اصلی موفقیت به حساب آورده اند. در شرايط کنوني کسب و کار که بازار فعاليت بانکها در حال تغييرات و تلاطم گسترده و سريع بوده و آگاهي و انتظارات مشتريان از يک طرف و شدت رقابت بانکها از طرف ديگر در حال افزايش مي باشد، در دسترس بودن و ارائه خدمات با کیفیت به دغدغه اصلي مديران بانکها تبديل شده است  (حق شناس، ۱۳۸۲).

……

مرور منابع:

ناعمه زرین­پور و مریم اسماعیلی (۱۳۹۰)، مکان­یابی تجهیزات رقابتی را بر اساس مدل تعامل فضایی بررسی کردند. در این مقاله یک مدل غیر خطی برای مکان­یابی تجهیزات سرویس­دهی در ناحیه رقابتی معرفی می­شود. . در اين مقاله يک مدل غيرخطي براي مکان يابي تجهيزات سرويس دهي در ناحيه رقابتي معرفي مي شود. در مدل پيشنهادي عوامل زمان سفر، کيفيت تجهيزات سرويس دهي و قيمت لحاظ شده است که از مهم ترين عوامل موثر بر جذب و حفظ مشتريان در محيط هاي رقابتي محسوب مي شوند. برای بیان رفتار احتمالی مشتریان در انتخاب تجهیزات رقیب و شرکت وارد شونده ار مدل تعامل فضایی و تابع لوجیت استفاده می­شود. آن­ها نتیجه گرفتند که بررسی تقاضای احتمالی مشتریان با در نظر گرفتن عوامل قیمت، زمان سفر و کیفیت تجهیزات سرویس­دهی نقش اساسی در افزایش فروش و سود شرکت وارد شونده دارد، به طوری که با وجود انتخاب مناسب­ترین مکان­ها توسط رقیب، در شرایط یکسان قیمت، کیفیت و تعداد تجهیزات، میزان فروش و سود شرکت وارد شونده بیشتر از رقیب است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱) آیا افزایش در تعداد شعب بانک باعث افزایش مشتری می­گردد؟

۲) آیا فاصله تا بانک مورد نظر (نزدیک بودن) بر انتخاب بانک توسط مشتری تاثیر دارد؟

۳) آیا زمان انتظار در بانک بر ترجیح مشتری تاثیر دارد؟

۴) آیا کیفیت خدمات  (نرخ بهره، تسهیلات و….) در انتخاب مشتری تاثیر دارد؟

۵) آیا برند تجاری تاثیر بسزایی در ترجیح مشتری دارد؟

………….

 

 

2019-02-26
كد : 2897
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss