جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسي ميزان استفاده و اهمیت تكنيكهاي حسابداري مديريت در صنعت پتروشيمي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسي ميزان استفاده و اهمیت تكنيكهاي حسابداري مديريت در صنعت پتروشيمي

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

در دنياي امروز تغيير و پويايي از اصول اوليه است. مديران نيزبايد سيستمهاي مورد نظرشان را به نحوي تعديل و اصلاح کنند که با تغيير شرايط محيطي سازگار باشد. در اين راستا سيستم هاي کنترل مديريت نيز درحال تحول اند، دگرگوني در اقتصاد و تکنولوژي منشاء اين تحول است. به دنبال تغيير در شرايط اقتصادي، حداکثر کردن ارزش شرکت ها به عنوان هدف بارز در مديريت واحدهاي تجاري به رسميت شناخته شده است. حداکثر کردن ارزش نيز با حداکثر کردن ثروت سهامداران مترادف شده است به عبارتي فرض بر آن است بازار سرمايه قادر است ارزش هاي ذاتي شرکت ها را به درستي تشخيص دهد و در جهت ارزش شرکت ها قيمت سهام را تعيين نمايد. در اين شرايط مديران واحدهاي تجاري نمي توانند نسبت به بازار سرمايه بي تفاوت باشند و تصميمات اقتصادي آنها تاثيرات بارزي در ارزش شرکت ها و قيمت سهام دارد. به علاوه در دهه هاي اخير شاهد تغيير و تحولات بنيادي در شرايط اقتصادي و روابط تجاري بين کشورها هستيم. آثار اين تغييرات بسياري از کشورهاي جهان صرفنظر از وضعيت سياسي و سطح توسعه اقتصادي آنها را فراگرفته و منجر به پيدايش پديده جهاني شدن اقتصاد گرديده است. در اين شرايط متحول شده، مديران واحدهاي تجاري با چالش هاي جديد مواجهند و خلق ارزش چالش اساسي مديريت مي باشد (ایمانی و رضایی، ۱۳۸۸).

……

مرور منابع:

ایمانی و رضایی (۱۳۸۸) بررسي اهميت تكنيكهاي حسابداري مديريت در شركتهاي پذيرفته شده بورس تهران را مورد بررسی قرار دادند. اين تحقيق به دنبال بررسي سطح اهميت تکنیک های حسابداری مدیریت از ديدگاه فعالين اين حسابداري(دانشگاهيان و حرفه ايها) بوده كه از طريق پرسشنامه اي ميسر شده و از اين افراد سطح اهميت اين تكنيكها جويا شده است.  بر اساس آزمون مذكور،تكنيكهاي  مديريت وجوه نقد ، بودجه بندي عملياتي ، قيمت گذاري محصول ، بهايابي محصول ،هزينه يابي بر مبناي فعاليت، ارزيابي عملكرد ،مديريت بر مبناي فعاليت ، بودجه بندي سرمايه اي ، تحليل انحرافات ، تحليل هزينه – حجم – سود، حسابداري مديريت استراتژيك ،هزينه يابي بر مبناي هدف، تحليل سوددهي مشتريان از اهميت بالايي برخوردار بوده اند.

مگدی[۱] (۲۰۰۹) اثر ويژگي هاي شركت بر روش هاي حسابداري مديريت را مورد مطالعه قرار داد. این مطالعه یک تحقيقي تجربي با استفاده از داده هاي شركت هاي بريتانيايي بوده است. نتايج به دست آمده از روش پرسشنامه اي نشان مي دهد كه عدم اطمينان محيطي، قدرت چانه زني مشتريان، عدم تمركز، اندازه، تكنولوژي توليد پيشرفته، مديريت كيفيت جامع و توليد به هنگام عواملي هستند كه مي توانند تفاوت در شيوه هاي مورد استفاده در حسابداري مديريت را توضيح دهند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های بودجه بندی عملیاتی استفاده می شود.

۲- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های مدیریت وجوه نقد استفاده می شود.

۳- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های قیمت گذاری محصول استفاده می شود.

۴- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های هزینه یابی بر مبنای فعالیت استفاده می شود.

۵- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های ارزیابی عملکرد استفاده می شود.

۶- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های بودجه بندی سرمایه ای استفاده می شود.

۷- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های تحلیل انحرافات استفاده می شود.

۸- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های حسابداری مدیریت استراتژیک استفاده می شود.

۹- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های تحلیل سوددهی مشتریان استفاده می شود.

۱۰- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های هزینه یابی کیفیت استفاده می شود.

۱۱- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های کایزن استفاده می شود.

۱۲- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های هزینه یابی مرحله ای استفاده می شود.

۱۳- در تصمیم گیری های شرکت های صنعت پتروشيمي از تکنیک های منحنی کارا استفاده می شود.

………….

 

[۱] – Magdy

2019-02-24
كد : 2327
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss