جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسي ميزان تاثيرسيستم هوش تجاري بر بهبود عملكرد شرکت های صنعتی کوچک و متوسط (شهر قم) با استفاده ازمدل كارت امتيازی متوازن.

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسي ميزان تاثيرسيستم هوش تجاري بر  بهبود عملكرد شرکت های صنعتی کوچک و متوسط (شهر قم) با استفاده ازمدل كارت امتيازی متوازن.

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

سازمان های امروزی در محیط های بسیار متغیر و پیچیده داخلی و بین المللی با چالش های عدیده ای از جمله فشار برای شفافیت و پاسخگویی بیشتر، منابع مالی محدود و در حال اتمام ،افزایش وظایف و فعالیت ها ،تغییرات پر سرعت تکنولوژی و هجوم راه حل های مدیریتی متفاوت برای بهبود وضعیت سازمان ها مواجه اند. در این بین سازمانهاي مختلف با ابعاد و زمينه هاي کاري متفاوت ممکن است با مشکلات متفاوتي در امر استفاده بهينه از داده هاي موجود در سيستم هايي از قبيل فروش، انبار و مالي مواجه شوند. در بسياري از شرايط داده ها در منابع مختلفي قرار دارند و يکپارچه نمودن آنها براي بدست آوردن گزارشات تحليل، عملياتي هزينه بر و زمانگير براي سازمانها مي باشد. در بعضی موارد گزارشات ساخته شده ديدگاهي عميق به مديران ارشد براي اتخاذ تصميمات استراتژيک مناسب ارائه نمي دهد (Marr and Schiuma, 2003)…….

مرور منابع:

زرین (۱۳۸۸) جايگاه هوش تجاري در شهرداري الكترونيك را مورد مطالعه قرار داد. وی در نتیجه گیری خود آورده است که استفاده از فن آوري هاي روز براي مديريت استراتژيك بر شهرداري الكترونيك همچون داشبوردهاي مديريتي ، كارت هاي امتياز متوازن، داده كاوي، انباره داده ها، مديريت دانش و تلفيق آنها با سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي راهكاري است كه درخدمت مديران و سياستگذاران شهرداري الكترونيك به منظور نيل به اهداف شهرداري قرارميگيرد كه با پياده سازي آن بخش مديريت و سياستگذاري شهرداري الكترونيك دچار تحولي بنيادين خواهد شد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضيه اصلي:

۱- سیستم های هوش تجاری باعث تأثیر معنی دار بر عملکرد شرکت های صنعتی کوچک و متوسط می شود.

فرضيه‌هاي فرعي:

۲- سیستم های هوش تجاری باعث تأثیر معنی دار بر عملکرد در بخش مالی شرکت های صنعتی کوچک و متوسط می شود.

۳- سیستم های هوش تجاری باعث تأثیر معنی دار بر عملکرد در بخش مشتریان شرکت های صنعتی کوچک و متوسط می شود.

۴- سیستم های هوش تجاری باعث تأثیر معنی دار بر عملکرد در بخش فرآیندهای داخلی کسب و کار شرکت های صنعتی کوچک و متوسط می شود.

۵- سیستم های هوش تجاری باعث تأثیر معنی دار بر عملکرد در بخش رشد و یادگیری شرکت های صنعتی کوچک و متوسط می شود.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 3003
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss