جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسي ميزان تاثير اعمال نمره منفي در رفتار ترافيكي راننده

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسي ميزان تاثير اعمال نمره منفي در رفتار ترافيكي راننده

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

راهنمایی و رانندگی رشته راهور

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

قانون و ضرورت وجود آن براي نظم بخشيدن به زندگي اجتماعي و رعايت حقوق فردي و اجتماعي افراد در جامعه، بر كسي پوشيده نيست. اگر به فلسفه تدوين قوانين برگرديم، مي بينيم كه قانون را بشر براي رفاه حال خود وضع كرده؛ زيرا در شرايط بي­قانوني و آزادي مطلق، آزادي يك عده ممكن است، آزادي افراد ديگر را محدود كند و عملاً چيزي تحت عنوان آزادي مطلق وجود نخواهد داشت. بنابراين، قانون قرارداد بشري بود تا با تعيين حد و مرزهاي آزادي افراد، اين حق را به صورت عادلانه بين بشر تقسيم كند. بديهي است كه با وضع قانون، عده­اي كه از نبود آن منتفع بودند، در مقابل آن ايستادگي كنند(فرضی،۱۳۸۵: ۳۶). از جمله قوانین مهم هر کشور، قوانین راهنمایی و رانندگی است که برای اصلاح رفتارهای ترافیکی و نظارت بر آنها وضع شده است. رفتار ترافیکی به عنوان بخشی از فرهنگ عمومی، بیان کننده میزان تبعیت یا عدم تبعیت افراد یک جامعه از قوانین راهنمایی و رانندگی، هنجارهای ترافیکی و معیارهای ضروری برای تردد و جابجایی افراد و وسایل نقلیه است(خبرنامه پلیس راهور،۱۳۸۲).

روي آوردن روز افزون مردم به زندگي شهري، گسترش زندگي ماشيني و توسعه شهرها موجب افزايش ترافيك شده است. اين افزايش جمعيت و وسايل نقليه، سبب كاهش سرعت جابه جايي و همچنين افزايش تعداد تصادفات ترافيكي شده، به طوري كه ضايعات جاني و مالي سنگينی بر جوامع تحميل نموده است(بنر  و همكاران، ۲۰۰۴ ؛ پدن  و همكاران ،۲۰۰۴).

بر پايه بررسي­های به عمل آمده، در پديد آمدن تصادف­هاي رانندگي چهار عامل اصلي موثرند كه شامل عامل انساني، جاد­ه­اي، وسيله نقليه و محيط مي­باشند. تحليل حوادث جاده­اي در كشور نشان مي­دهد که مهترين دليل بروز تصادف­هاي رانندگي عامل انساني است(يعقوبي،۲۰۰۱: ۶۲؛ آيتي،۲۰۱۱: ۴۵). ايران در سال ۱۳۸۵ شاهد كشته شدن بيش از ۲۷هزار نفر در تصادفات و ۲۷۶ هزار نفر مجروح بوده است كه سهم عامل انساني در بروز تصادفات جاده­اي، بيش از ۹۵ درصد برآورد شده است(لاجنن و همكاران،۲۰۰۴ ؛ صالحي، ۱۳۸۵؛ اسماعيلي،۱۳۸۷)

از پيامدهاي مهم پايبندي به انضباط ترافيكي در جامعه، ايجاد يك فضاي سالم و امن است كه در آن رانندگان با احساس امنيت و به دور از هر گونه حادثه ناگوار، رانندگي كنند.انضباط ترافيكي كه ناظر آن پليس راهنمايي و رانندگي است، مي­تواند از بروز تصادفات جلوگيري كند يا حداقل از مقدار آمار تصادفات در جامعه بكاهد. با این حال وقوع تصادفات رانندگی بر اثر بروز رفتارهای حادثه ساز و تخلف رانندگان، امری عادی است و در همه جوامع وجود دارد. با این حال، تفاوت اصلی بین کشورها، در نرخ بروز این رفتارها و وقوع حوادث رانندگی، می­باشد. به عنوان مثال، ایران از حیث تلفات رانندگی، رتبه دوم را در بین ۱۹۰ کشور جهان دارا است. بر اساس آماری که در سال ۱۹۹۸ میلادی منتشر شده است، در کشور ژاپن به ازای هر ۱۰ هزار خودرو، سالانه ۵٫۱ نفر جان خود را بر اثر تصادفات از دست داده اند، این در حالیست که این میزان در ایران به ۲۳ نفر در هر ۱۰ هزار خودرو می رسد(سیری،۱۳۸۹).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-08
كد : 20078
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss