جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی اثر استفاده از ابزارهای ICT بر موفقیت شرکت ها در افزایش سهم بازار

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی اثر استفاده از ابزارهای ICT بر موفقیت شرکت ها در افزایش سهم بازار

(مطالعه موردی: شرکت های سازنده خانه ها و ادارات هوشمند تهران)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

در سالهاي اخير محيط بنگاه هاي کسب و کار، متاثر از روند جهاني شدن اقتصاد، دگرگوني در اقتصادهاي صنعتي و حرکت موسسات به سمت فضاي ديجيتالي دچار تغييرات گسترده اي شده است. به گونه اي که براي ايجاد تحولات بنيادين در زيرساختارهاي كسب وكار و نظام هاي سازماني و پايه ريزي و اجراي برنامه هاي توسعه علاوه بر وجود فناوري و اطلاعات به حلقه واسط ديگري به نام مديريت نياز پيدا شد (نیر و داس[۱]، ۲۰۱۲).

……

مرور منابع:

حاجی کریمی و همکاران (۱۳۸۹) تأثیر فناوری اطلاعات بر عملکرد بازار را برای شرکت های صادراتی شهر تهران مورد مطالعه قرار دادند. در این تحقیق یک نمونه ۱۴۲ تایی از شرکت های صادراتی شرکت داشتند. نتایج تحقیق نشان داد که بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات بر عملکرد بازار شرکت های صادراتی تأثیر معنی دار دارد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

۱- استفاده از ابزارهای ICT بر موفقیت شرکت ها در افزایش سهم بازار در شرکت های سازنده خانه ها و ادارات هوشمند موثر است.

فرضیه های فرعی:

۲- استفاده از ابزارهای ICT بر سرعت بخشیدن و ساده کردن فرآیند مبادله موثر است.

۳- استفاده از ابزارهای ICT بر دسترسی بهتر به آگاهی رقابتی موثر است.

۴- استفاده از ابزارهای ICT بر شناسایی بهتر کانال های فروش موثر است.

۵- استفاده از ابزارهای ICT بر خدمت بهتر به مشتریان موثر است.

………….

 

 

[۱]– Nair and Das

2019-02-24
كد : 2155
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss