جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی اثر افزودنی های خوراکی مختلف بر سیستم ایمنی بدن، مورفولوژی روده و عملکرد جوجه های گوشتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی اثر افزودنی های خوراکی مختلف بر سیستم ایمنی بدن، مورفولوژی روده و عملکرد جوجه های گوشتی

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی کشاورزی علوم دامی تغذیه دام

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امروزه صنعت پرورش طيور در مقياس جهاني، به دليل ميزان سرمايه گذاري، حجم سرمايه در گردش، اشتغال زايي و توليد منابع ارزان پروتئين حيواني براي بشر از مهمترين صنايع به شمار مي روند. در كشور ما، اين صنعت از حدود ۴ دهه پيش شكل گرفته است و با گذر از فراز و فرودهاي متعدد، هم اكنون به حدي از تكامل و توسعه رسيده است كه جزو چند صنعت برتر در حيطه ي فعاليت وزارتخانه هاي غير مرتبط با صنعت نفت محسوب مي شود. تعداد معدودي از شركت هاي تجاري بزرگ (در حال حاضر، ۸ مورد براي مرغ گوشتي و ۹ مورد براي مرغ تخمگذار) بازار جهاني توليد مرغ هاي لاين و سويه هاي تجاري حاصل از آنها را در اختيار دارند. سويه هاي تجارتي اصلاح شده از اين گله هاي لاين، داراي توان بالقوه ي بالايي براي توليد تخم و گوشت هستند. اين كمپاني ها، به لحاظ نوع و ارزش مرغ هاي قابل دسترس، در عمل شرايط همساني را براي پرورش دهندگان در بسياري از كشورهاي دنيا از جمله ايران فراهم نموده اند. تحقق رشد مطلوب (وزن كشتار ۲۵۰۰ گرم طي ۴۲ روز) و يا توليد بالاي تخم مرغ (بيش از ۳۰۰ عدد در سال) براي تمام اين سويه ها امري ممكن و ليكن مستلزم اعمال مديريت مطلوب است. نيازمندي هاي اقتصادي و غذايي جوامع پيشرفته امروزي براي گوشت و تخم پرندگان ضرورت پرورش طيور در سيستم هاي توليد متراكم به صورت گله هاي بسيار بزرگ را ايجاب مي نمايد، كه اين امر خود منجر به تحميل تنش بر پرندگان مي گردد. در چنين شرايطي معمولاً مواد افزودني با خواص ضد ميكروبي همچون آنتي بيوتيك ها به خوراك پرندگان اضافه مي شود. اين تركيبات با تعديل توان و يا حذف ميكرو ارگانيسم هاي مضر موجود در روده  موجب بهبود رشد و راندمان مصرف خوراك مي شوند. با اين وجود، امروزه كاهش استفاده از آنتي بيوتيك ها و ساير فرآورده هاي دارويي در بخش طيور، موضوع مهمي در توليد و سلامت خوراك انسان است. اين امر عمدتاً به دليل نگراني از بروز مقاومت باكتريايي (گونه هاي مقاوم باكتري) و امكان انتقال پس ماندهاي آنتي بيوتيكي به زنجيره غذايي انسان مي باشد. به موازات اين موضوع، امروزه تلاش هاي روز افزوني براي بهبود بهداشت خوراك، حفظ آسايش و سلامت طيور و كاهش نگراني از پيامدهاي زيست محيطي پرورش طيور  در جريان است.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-09
كد : 20399
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss