بررسی اثر تنش خشکی ومحلول پاشی عناصر روی-آهن-منگنز و ترکیبات آنها بر خصوصیات کمی و کیفی بر روی گیاه گلرنگ

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی اثر تنش خشکی ومحلول پاشی عناصر روی-آهن-منگنز و ترکیبات آنها بر خصوصیات کمی و کیفی بر روی گیاه گلرنگ

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

گلرنگ با نام علمیL. Carthamus tinctorius از تیره کاسنی[۱] گیاهی است، پر شاخ و برگ، علفی که ارتفاع آن از ۳۰-۱۵۰ سانتی متر متغیر است. گلهای آن معمولازردرنگ میزان روغن دانه های آن ۳۵-۴۵% است. طول دوره رشد آن از ۱۲۰تا ۱۸۰ روز متغیر است. گلرنگ یک ریشه عمودی توسه یافته با ریشه های جانبی نازک متعددی تولید می کند. ریشه عمودی معمولا تا عمق ۲ تا ۳ متری در خاک نفوذ می کند، و این ویژگی نفوذ عمیق  ریشه به گیاه امکان می دهد رطوبت و مواد غذایی خاک را تا این عمق جذب کند.    (زینلی، ۱۳۷۸).

……

مرور منابع:

دولتی بانه و طاهری (۱۳۸۸) اثر تغذیه برگی عناصر غذایی بر تشکیل میوه و خصوصیات کمی و کیفی انگور کشمشی را مورد مطالعه قرار دادند. آنها اثر محلول پاشي عناصر نيتروژن، بور و روي بر درصد تشكيل ميوه و برخي خصوصيات كمي و كيفي انگور كشمشي سفيد، را ارزیابی کردند. نتايج آنها نشان داد كه اثر تيمارهاي محلول پاشي بر درصد تشكيل ميوه در سطح احتمال ۱% معني دار بود. بيشترين درصد تشكيل ميوه در تيمارهاي حاوي عنصر روي و كمترين درصد در شاهد و تيمار هايي وجود داشت كه در آنها عناصر بور يا اوره تنها و يا در تركيب با هم به كار رفته بودند. محلول پاشي عناصر در سال اول تاثيري بر شاخص هاي كيفي ميوه نداشتند اما در سال دوم محلول پاشي روي به تنهايي و يا در تركيب با اوره باعث افزايش وزن خوشه شد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

– تنش خشکی تأثیر معنی داری بر صفات کمی و کیفی گلرنگ دارد.

– محلول پاشی روی تأثیر معنی داری بر صفات کمی و کیفی گلرنگ دارد.

– محلول پاشی آهن تأثیر معنی داری بر صفات کمی و کیفی گلرنگ دارد.

– محلول پاشی منگنز تأثیر معنی داری بر صفات کمی و کیفی گلرنگ دارد.

………….

 

 

[۱] . Compositae

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۱
كد : 2885
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss