جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی اثر شاخص های سرمایه انسانی بر افزایش نوآوری در سازمان (مطالعه موردی: بانک ملت)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی اثر شاخص های سرمایه انسانی بر افزایش نوآوری در سازمان (مطالعه موردی: بانک ملت)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

سرمایه انسانی شامل ترکیبی از سرمایه های عقلانی، اجتماعی و هیجانی می باشد. سرمایه های عقلانی شامل معلومات، مهارت ها و تخصص می باشد. سرمایه اجتماعی در بر گیرنده ساختار و کیفیت شبکه ارتباطات و سرمایه هیجانی شامل شجاعت و انعطاف پذیری لازم برای کار می باشد و در برگیرنده صفات خودآگاهی، موفقیت طلبی، صداقت و انعطاف پذیری است (ودادی، ۱۳۸۸).

……

مرور منابع:

شمس و خلیلی (۱۳۹۰) رابطه سرمایه فکری و عملکرد مالی شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس اوراق بهادار را مورد بررسی قرار دادند. این پژوهش به بررسی رابطه سرمایه فکری و عملکرد شرکت‌های پذیرفته‌‌شده در بورس اوراق بهادار پرداخته است. به اين منظور ابتدا پنج شاخص کليدي عملکرد شرکت‌ها و شاخص کارایي سرمايه فکري با استفاده ‌از مدل “پاليک” در جامعه آماری شرکت‌هاي پذیرفته‌‌شده در بورس اوراق بهادار طی سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸، اندازه‌گيري ‌‌شده، سپس تاثير سرمايه فکري و اجزای آن بر هر يک از شاخص‌هاي عملکرد مالي با استفاده ‌از الگوی رگرسيون خطي مورد آزمون قرار گرفته است. نتايج حاصل از اين تحقيق نشان می‌دهد سرمايه فكري با شاخص‌هاي نرخ بازده حقوق صاحبان سهام، بهره‌وري كاركنان و نسبت ارزش بازار به ارزش دفتري هر سهم، بازده دارایی‌ها و سود هر سهم رابطه مستقیم دارد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

۱- شاخص های سرمایه انسانی بر افزایش نوآوری در بانک ملت موثر است.

فرضیه های فرعی:

۲- سرمایه عقلانی بر افزایش نوآوری در بانک ملت موثر است.

۳- سرمایه هیجانی بر افزایش نوآوری در بانک ملت موثر است.

۴- سرمایه اجتماعی بر افزایش نوآوری در بانک ملت موثر است.

………….

 

 

2019-02-24
كد : 2149
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss