جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی اثر فناوری های اطلاعات در توانمندسازی و آموزش ضمن خدمت کارکنان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی اثر فناوری های اطلاعات در توانمندسازی و آموزش ضمن خدمت کارکنان

 

دانلود پروپوزال آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق و آماده کردن پایان نامه، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

ارايه نشدن آموزش هاي مناسب ضمن خدمت، بازآموزي و آموزش هایی از این دست موجبات كاهش مهارت هاي كاري،‌ كمرنگ شدن هويت شغلي و بي معنا شدن كار براي كاركنان آموزشي را فراهم كرده است. كاركنان آموزشي مدارس، مسووليت هاي مختلف آموزشي، پرورشي و حرفه اي را به عهده دارند، با گذشت زمان انجام دادن اين وظايف و مسووليت ها تكراري و يكنواخت مي شود و آنچه كه مي تواند روند اين مسووليت پذيري را دگرگون كند، آموزش هاي ضمن خدمت است (حسینیان و طباطبایی، ۱۳۸۹).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

مهم ترين هدف هرسازمان دستيابي به بالاترين سطح بهره وري ممكن يا بهره وري بهينه است. عامل هاي موثر در بهره وري عبارتند از :سرمايه، ابزار، روشهاي انجام كار و نيروي انساني. بي گمان نيروي انساني  ماهر و كارآمد يكي ازمهمترين ابزارها براي رسيدن  به هدفهاي سازمان است زيرا نيروي انساني نقشي مهم در افزايش ویا كاهش بهره وري سازمان دارد. يعني اگر سازمان از بيشترين سرمايه و بهترين فناوري و امكانات برخوردار باشد، اما فاقد نيروي انساني مولد و با انگیزه باشد، به هدف خود نخواهد رسید (مهداد، ۱۳۸۵).

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

گمبو و همکاران[۱] (۲۰۱۲) اثر آموزش ضمن خدمت مجازی را بر عملکرد کاری معلمان مورد بررسی قرار دادند. آنها در این بررسی از ۱۴۴ معلم استفاده کردند. آموزش های ضمن خدمت مجازی با استفاده از تکنولوژی های جدید از طریق اینترنت در دسترس معلمان قرار می گرفت. نتایج نشان داد که معلمانی که این دوره ها را گذراندند با اعتماد به نفس بیشتری در کار خود حاضر بوده و خودکارآمدی بالاتری داشتند.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

 

[۱] – Gumbo et al.

2019-03-05
كد : 10420
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss