جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی اختلالات شخصیت در اقدام کنندگان به خودکشی بخش اورژانس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی اختلالات شخصیت در اقدام کنندگان به خودکشی بخش اورژانس

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

خودکشی یکی از مشکلات عمده بهداشتی است (۱). هر ساله یک میلیون نفر بر اثر خودکشی می­میرند (۲). گرايش به خودكشي شايع ترين وضعيت اضطراري پيش رو در محيط­هاي بهداشت رواني و اضطراب آورترين رويداد باليني براي كارورزها است. تقريباً يك چهارم از كل روان شناسان، خودكشي توسط يك بيمار را در برهه اي از مشاغل شان تجربه خواهند كرد و تقريباً ۳۰ درصد از روانپزشكان و ۲۳ درصد از مشاوران نيز اين وضعيت را تجربه مي­كنند. تخمين زده شده است كه تقريباً نيمي از خودكشي ها توسط افرادي انجام مي گيرند كه در حال حاضر تحت درمان هستند (۱۵). طبق گزارش سازمان بهداشت جهاني در سال ۲۰۰۵، خودكشي در ميان ده علت اصلي مرگ و مير در تمام گروه هاي سني در كشورهاي درحال توسعه قرار دارد (۱۶).

……

مرور منابع:

بیرامی، اقبالی و قلیزاده (۱۳۹۱) در پژوهشی به بررسی تعامل عامل­های شخصیتی با علایم افسردگی، ناامیدی و افکار خودکشی در بین دانشجویان پرداختند، نتایج پژوهش آنان نشان داد که ارتباط مثبت و معنی­داری بین عامل روان­رنجوری با افسردگی، افکار خودکشی و نا­امیدی وجود دارد. همچنین برون­گرایی و با وجدان بودن با نشانه­های افسردگی، ناامیدی، و افکار خودکشی رابطه منفی و معنی­داری وجود دارد. در این پژوهش عامل روان­رنجوری ۷۳ درصد از واریانس افسردگی، ۶۱ درصد از واریانس نا­امیدی و ۵۹ درصد از واریانس خودکشی را تبیین کرد (۲۳)…………

فرضيه‏هاي تحقیق:

وضعیت اختلالات شخصیت در افراد اقدام کننده به خودکشی نامطلوب است.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 3980
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss