جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی ارتباط بین آمادگی کارکنان در ارائه خدمات و رضایتمندی مشتریان (مورد مطالعه: بانک توسعه صادرات)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی ارتباط بین آمادگی کارکنان در ارائه خدمات و رضایتمندی مشتریان (مورد مطالعه: بانک توسعه صادرات)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

با تاکيد بر اين امر؛ آمادگی کارکنان برای ارائه خدمات به عنوان موثرترين راه همسازي با تغييرات در سازمان ها مي باشد و اين اعتقاد هست که هر زمان اين جريان متوقف يا کند شود اثرات ناخوشايندي بر عملکرد سازماني و مشتریان سازمان خواهد داشت چرا که آمادگی کارکنان در انجام موثر و موفقيت آميز وظايف و قدرت سازگاري آن ها با موقعيت هاي شغلي یکی از عوامل کلیدی موفقیت در سازمان هاست (خطیبی و همکاران، ۱۳۸۱).

……

مرور منابع:

پورزرندی و نجفی (۱۳۹۱) تاثير کيفيت ارائه خدمات بانکداري بر رضايتمندي مشتريان را مورد بررسی قرار دادند. در این مطالعه پنج بعد کيفيت براي بررسي کيفيت خدمات دستگاه هاي خودپرداز و چهار بعد کيفيت براي بررسي کيفيت خدمات پايانه هاي فروش جهت تعيين رضايتمندي مشتريان از خدمات مذکور مورد بررسي قرار گرفت. نتایج نشان داد که ترويج فرهنگ استفاده از خدمات بانکداري اينترنتي با اطلاع رساني و تشويق مشتريان به استفاده از اين خدمات، رفع مشکلات و مسائل مربوط به زير ساخت هاي ارائه خدمات بانکداري الکترونيکي جهت افزايش سرعت ارائه خدمات بدون اشکال، القا مسئوليت پذيري بانک در ارائه خدمت بانکداري اينترنتي به مشتريان، تسهيل دسترسي مشتريان استفاده از خدمات دستگاه هاي خود پرداز و خدمات پايانه هاي فروش و جلب اعتماد مشتريان به خدمات بانکداري الکترونيکي بر رضایتمندی مشتریان اثرگذار است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی تحقیق:

۱- بین آمادگی کارکنان در ارائه خدمات و رضایتمندی مشتریان در بانک توسعه صادرات رابطه وجود دارد.

فرضیه های فرعی تحقیق:

۱- بین قابلیت اعتماد کارکنان و رضایتمندی مشتریان در بانک توسعه صادرات رابطه وجود دارد.

۲- بین عملکرد کارکنان و رضایتمندی مشتریان در بانک توسعه صادرات رابطه وجود دارد.

۳- بین تخصص کارکنان و رضایتمندی مشتریان در بانک توسعه صادرات رابطه وجود دارد.

۴- بین یکدلی کارکنان و رضایتمندی مشتریان در بانک توسعه صادرات رابطه وجود دارد…………..

 

 

2019-02-24
كد : 2191
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss