جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی ارتباط میان ریزساختار و خواص دی¬الکتریک مایکروویو سرامیک¬های بر مبنای ZnNb2O6

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی ارتباط میان ریزساختار و خواص دی­الکتریک مایکروویو سرامیک­های بر مبنای ZnNb2O6

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی مواد- سرامیک

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

برای اولین بار  در خطوط کشتیرانی انگلیس، توانایی رادیو در برقراری ارتباط پیوسته را نشان داد و پس از آن امکان برقراری ارتباط بین افراد در حال حرکت مورد توجه قرار گرفت. از سال ۱۸۹۷ ارتباط بی­سیم[۱] با اشتیاق در سراسر جهان گسترش یافت و در طی دو دهه اخیر، با پیشرفت تکنولوژی مدارهای رادیویی و دیجیتال و همچنین ارتقاء تکنولوژی مدارهای مجتمع، صنعت ارتباط موبایل به طور چشم­گیری پیشرفت و توسعه یافته است. از سال ۱۹۷۰ بعد از آنکه آزمایشگاه بل در آمریکا مفهوم سلولار را توسعه داد، عصر ارتباط بی­سیم آغاز شد و پس از آن گسترش این تکنولوژی و توانایی برقراری ارتباط چندرسانه­ای بین افراد و دستگاه­های مختلف در هر نقطه از جهان انقلابی در تکنولوژی ارتباطات ایجاد کرد. وایرلس واژه­ای است برای توصیف ارتباط بی­سیم که در آن امواج الکترومغناطیس سیگنال­های حاوی اطلاعات را در محیط ارتباطی حمل می­کنند. برای ارتباط بی­سیم به امواج با فرکانس بالا نیاز است زیرا با استفاده از آن می­توان مقدار بیشتری اطلاعات منتقل کرد. امروزه تکنولوژی مایکروویو به طور گسترده­ای در نجوم رادیویی، ارتباطات راه دور، ناوبری فضایی، سیستم­های رادار، دستگاه­های پزشکی و سیستم­های الکترونیکی موشک مورد استفاده قرار می­گیرد و با گسترش روز افزون تقاضا برای تبادل اطلاعات با سیستم­های بی­سیم نیاز به استفاده از مایکروویو در سیستم­های ارتباطی نیز افزایش می­یابد. واژه­ی مایکروویو اولین بار در سال ۱۹۳۲ توسط  در اولین شماره مجله  استفاده شد. تعریف دقیق مایکروویو که امواجی با فرکانس بین ۳۰۰ مگاهرتز تا ۳۰۰ گیگاهرتز هستند، توسط  انجام گرفت. البته وجود امواج الکترومغناطیس که مایکروویو جزئی از فرکانس­های بالای این طیف هستند قبل از آن در سال ۱۸۶۸ توسط جیمز کلارک ماکسول اثبات شده بود و در سال ۱۸۸۸ هانریش هرتز برای اولین بار وجود این امواج را با استفاده از ابزاری که برای تولید امواج رادیویی ساخته بود، نشان داد. مایکروویو می­تواند مقدار متنابهی انرژی از امواج را ذخیره و در آنتنی کیلومترها دورتر این انرژی را متمرکز کند. با توجه به فرکانس بالای این امواج مقدار زیادی اطلاعات می­توان روی آن­ها ذخیره کرد که این موضوع به معنای پهنای باند بیش­تر است. همین پهنای باند زیاد و طول موج کم است که این امواج را برای استفاده در رادارها مناسب ساخته است. در حال حاضر صنایع ارتباط بی­سیم یکی از بزرگترین و درحال رشدترین صنایع جهان هستند و گردش مالی سالیانه­ی آن­ها حدود ۱۰۵ تریلیون دلار است [۱].

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] – Wireless Communication

2019-03-10
كد : 24076
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss