جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی استراتژیهای ورود به بازارهای خارجی در بخش صنایع کوچک و متوسط ایرانی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی استراتژیهای ورود به بازارهای خارجی در بخش صنایع کوچک و متوسط ایرانی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

تغییرات محیطی، مشتریان و فناوری اطلاعات در سال های اخیر بنگاه های اقتصادی را به سمت ورود به بازارهای خارجی یا به عبارت دیگر جهانی شدن سوق داده است. در دنیای سراسر رقابت امروز، موفقیت هر کشور در گرو درک و شناخت از امکانات موجود و رفع موانع و مشکلات به منظور رشد و توسعه بیشتر در همه ابعاد و زمینه ها است. این امر مهم در کشور ما که سالیان دراز است تکیه بر درآمدهای نفتی داشته، بسیار ضروری و حیاتی به نظر می رسد (ولی بیگی، ۱۳۸۹).

فرآیند تحولات اقتصادی و تجارت در جهان، ضرورت تطبیق هوشمندانه شرایط کشور با ساز و کارهای اقتصادی حاکم بر جهان را ایجاب کرده است. گسترش روند جهانی سازی و پیوستن اغلب کشورها به سازمان تجارت جهانی در راستای کاهش موانع تجاری بین کشورها، منجر به افزایش روزافزون رقابت در سطح بین الملل شده است، به گونه ای که اگر کشوری از قابلیت ها و توانمندی های لازم برای مقابله با این رقابت فشرده بین المللی برخوردار نباشد، تضمینی در مقابل بقای آن در اقتصاد پویا و پیچیده امروز وجود نخواهد داشت (اخوی، ۱۹۹۶).

……

مرور منابع:

اسفندیاری و همکاران (۱۳۸۹) آسیب شناسی تسهیل تأمین مالی صنایع کوچک و متوسط را مورد مطالعه قرار دادند. در اين تحقيق سعي شده است بر اساس نيازهاي موجود و در چارچوب ساختارهاي موجود، روش هايي را براي تسهيل تأمين مالي صنايع کوچک و متوسط ارايه شود. نظام مالي موجود کشور به عنوان يک واقعيت پذيرفته شده است و سعي شده تا در چارچوب اين واقعيت و با استفاده از ظرفيت هاي آن، روش هايي را براي بهبود وضعيت حمايتي از صنايع کوچک و متوسط طراحي شود. مدل پيشنهادي بر محور تشکيل يک تعاوني سلسله مراتبي بوده است که نقش توأم بانک، بيمه و صندوق ضمانت را بازي کرده و به ارايه ي خدمات به واحدهاي صنعتي کوچک و متوسط مي پردازد.

………..

سوالات تحقیق:

به طور کلی شركت ها جهت ورود به بازار كشورهاي ميزبان از استراتژي هاي ورود[۱] مختلفي استفاده مي كنند كه از آن جمله مي توان از : ۱٫ صادرات[۲] ۲٫ اعطاي امتياز[۳] ۳٫ فرانچايزينگ[۴] ۴٫ قرار داد مديريتي[۵] ۵٫ توليد قرار دادي[۶] ۶٫ پروژهاي اجرايي كليد در دست[۷]۷٫ سرمايه گذاري خارجي مستقيم[۸] كه شامل الف : سرمايه گذاري مشترك[۹] ب : تاسيس يك واحد بامالكيت كامل[۱۰] و ۸٫ پيمانهاي استراتژيك[۱۱] نام برد(اسماعيل پور نجفيان ، ۱۳۸۰). حال سوالات تحقیق به شرح زیر است:

۱- صنایع کوچک و متوسط ايرانی از کدام استراتژی ها برای ورود به بازار های خارجی استفاده می کنند؟

۲- انگيزه هاي مديران صنایع کوچک و متو سط ايرانی در جهت بين المللي سازي بنگاه ها كدامند ؟‌

۳- عوامل موثر در زمينه حضور  SMEsايرانی در بازار های خارجی کدامند؟

 

………….

 

 

۱- Entry strategies

۲- Exporting

۳- License

۴- Franchising

۵- Management Contracting

۶- Contract Manufacturing

۷- Turnkey Operation

۸- foreign Direct Investments

۹- Joint venture

۱۰- Wholly-owned subsidiareis

۱۱- Strategic Alliances

2019-02-24
كد : 2336
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss