بررسی استفاده از شکل های مختلف تبلیغات بر موفقیت شرکت ها در افزایش سهم بازار (مطالعه موردی: شرکت های سازنده خانه ها و ادارات هوشمند تهران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی استفاده از شکل های مختلف تبلیغات بر موفقیت شرکت ها در افزایش سهم بازار (مطالعه موردی: شرکت های سازنده خانه ها و ادارات هوشمند تهران)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

اهمیت تبلیغات در عصر مدرن با توجه به رشد تولید و در نتیجه رقابت در بازار افزایش یافته است. در دنیای پیشرفته امروز، سرعت و رقابت دو اصل مهم در فعالیت های تجاری و اقتصادی محسوب می شوند. یکی از گزینه هایی که می تواند کمک شایانی را در این زمینه فراهم آورد، استفاده از تبلیغات مختلف است. دنياي صنعتي امروز را بدون «تبليغات» نمي توان تصور كرد، چرا كه اگر فرهنگ مصرف گرايي بر زندگي عامه ي مردم يك جامعه حاكم نشود، در آن صورت توليدات روز افزون دانش و تكنولوژي بشر بي آن كه بازاري براي مصرف داشته باشد، روي هم انباشته شده و چرخ هاي نظام سرمايه داري از حركت باز مي ايستد. از همين روست كه به موازات صنعتي شدن جوامع، صنعتي ديگر شكل گرفت؛ صنعتي با ماهيت فرهنگي و كاركردي اقتصادي. تبلیغات تجاری یکی از عوامل اساسی ارتباط است که به وسیله تجار و صاحبان صنایع برای ترغیب مردم در خرج کردن پول به خاطر کالا یا خدمت به کار می‏رود (اسفرجانی، ۱۳۸۲).

……

مرور منابع:

جانسون[۱] (۲۰۱۲) عوامل موثر بر اثربخشی تبلیغات تجاری را مورد بررسی قرار داد. نتایج وی نشان داد که عوامل بصری همچون انتخاب رنگ ها، نوع کاراکترهای انتخابی، استفاده از هیجانات و عوامل احساسی و بهره گیری از خلاقیت و پاسخگویی به نیازهای واقعی مخاطب می تواند در اثربخشی تبلیغات موثر باشد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

۱- شکل های مختلف تبلیغات بر موفقیت شرکت ها در افزایش سهم بازار در شرکت های سازنده خانه ها و ادارات هوشمند تهران تأثیرگذار است.

فرضیه های فرعی:

۲- تبلیغات دهان به دهان بر موفقیت شرکت ها در افزایش سهم بازار در شرکت های سازنده خانه ها و ادارات هوشمند تهران تأثیرگذار است.

۳- تبلیغات رسانه ای بر موفقیت شرکت ها در افزایش سهم بازار در شرکت های سازنده خانه ها و ادارات هوشمند تهران تأثیرگذار است.

۴- تبلیغات خیابانی بر موفقیت شرکت ها در افزایش سهم بازار در شرکت های سازنده خانه ها و ادارات هوشمند تهران تأثیرگذار است.

۵- تبلیغات اینترنتی بر موفقیت شرکت ها در افزایش سهم بازار در شرکت های سازنده خانه ها و ادارات هوشمند تهران تأثیرگذار است.

………….

 

 

[۱] – Johnson

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۸-۲۱
كد : 2158
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss