جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی اصطکاک و خواص پوشاندن تیتانیوم پوشش های مدرج-کامپوزیتی Ti/TiB2/MoS2 ته نشین شده با CFUBMS تحت هوا و شرایط خلاء

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Investigation of the friction and wear properties of Ti/TiB2/MoS2 graded-composite coatings deposited by CFUBMS under air and vacuum conditions (2014)

بررسی اصطکاک و خواص پوشاندن تیتانیوم پوشش های مدرج-کامپوزیتی Ti/TiB2/MoS2 ته نشین  شده با       CFUBMS     تحت هوا و شرایط خلاء

توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۹ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

پوشش MoS2 به طور موثر در خلاء و در محیط آب بدون بخار به دلیل ضریب اصطکاک افزایش یافته و طول عمر خدمات کاهش یافته ، تحت شرایط جوی استفاده می شود. عناصر آلیاژ (به عنوان مثال، Ti ، Nb ، Cr)و ترکیبات مختلف بسیاری (به عنوان مثال، TiN, TiB2) به منظور افزایش اصطکاک و خواص پوشاندن پوشش MoS2 استفاده می شود. در این مطالعه ، پوشش کامپوزیتی مدرج Ti/TiB2/MoS2 (GCC) توسط کندوپاش مگنترون میدان بسته نامتعادل، ته نشین شد (CFUBMS). خواص ساختاری پوشش ها با اسکن میکروسکوپ الکترونی، (SEM)، طیف سنجی پراکنده انرژی (EDS) و انکسار اشعه ایکس (XRD) مورد بررسی قرار گرفت. سختی پوشش با استفاده از تستر میکروسختی ، اندازه گیری شد. خواص تریبولوژیکی پوشش ، تحت هوا و شرایط خلاء مشخص شد. Ti/TiB2/MoS2 (GCC)انعکاس های MoS2 (002)و TiB2 (100)دارد.پوشش ها یک ساختار متراکم و غیر ستونی ارایه دادند.خواص تریبولوژیکی پوشش ، در شرایط هوا و خلاء به طور قابل توجهی سختی، ضخامت و نسبت محاسبه میزان عناصر در ساختار را  تحت تاثیر قرار داده است.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3604
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss