جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی افزایش حلالیت داروی سیمواستاتین با استفاده از روش پراکندگی جامد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی افزایش حلالیت داروی سیمواستاتین با استفاده از روش پراکندگی جامد

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

داروسازی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

اولين شرط براي ايجاد اثر درماني ، ايجاد فراهمي زيستي مناسب است. بدين منظور بايد دارو بتواند در بدن به خوبي حل شود. بنابراين فرآيند انحلال را ميتوان از اصلي ترين مراحل دست يابي به اثر درماني دانست. سرعت انحلال فاكتوري است كه نمايان گر حلاليت دارو مي باشد.تقريباً ۴۰٪ از داروهايي كه در درمان بيماريها كاربرد دارند، داروهاي كم محلول در آب هستند (۱).پايين بودن محلوليت مائي و و يا سرعت انحلال دارو، علي رغم نفوذ پذيري مناسب ، منجر به ايجاد غلظت كم داروي محلول در محل جذب و در نتيجه پايين بودن فراهمي زيستي آن خواهد شد (۲).Amidon  و همكارانش اين دسته از داروها را در رده تركيبات دسته BCS ІІ قرار دادند (۳). افزايش محلوليت مائی يا سرعت انحلال اين دسته از تركيبات از معضلات اصلي توسعه اشكال داروئي آنهاست.

مهمترين راه براي اصلاح انحلال ، افزايش سطح قابل دسترسي براي انحلال است. براي افزايش اين سطح ميتوان اندازه ذرات تركيبات جامد را كاهش داد و يا ميزان ترشدگي سطح را افزايش داد . كاهش اندازه ذرات تركيبات با استفاده از آسياب كردن پودر دارو به طور تئوري باعث افزايش سطح قابل دسترسي براي انحلال مي شود. اما در اغلب موارد پودرهاي مكانيزه تمايل به هم چسبيدن دارند. لذا استفاده از آسياب براي كاهش اندازه ذرات منع شده است. يكي از راههايي كه ميتواند منجر به افزايش حلاليت دارو شود ، استفاده از حاملهاي محلول در آب به صورت پراكندگي جامد مي باشد. در اين سيستمها با قرار دادن دارو در پايه بستر پليمري ، يا اكسپين هاي داراي ويژگي مطلوب ( جهت بهبود محلوليت دارو) ميتوان داروهايي با محلوليت افزايش يافته حاصل نمود (۴). اگرچه گزارشات مختلفي مبني براستفاده از سامانه هاي پراكندگي جامد منتشر شده است ولي تا كنون در توسعه تعداد معدودي از فرآورده هاي تجاري مورد استفاده قرار گرفته است. علت اين مسئله احتمال ناپايداري در فيزيكي داروي محاط شده در بستر پليمر مي باشد (۵).

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-10
كد : 24103
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss