جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی انطباق فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول با شاخص های سازمان چابک

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی انطباق فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول با شاخص های سازمان چابک

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

با ورود به قرن بيست و يکم، سازمان ها و افراد در حال تجربه پديده‌ها و اتفاقات جديدي هستند که شايد ريشه آنها از سال­ها قبل در حال رشد بوده است. ورود عنصر فنّاوري اطلاعات در هر حوزه، لزوم سرعت عمل و پاسخگويي به مشتريان و تغييرات روز افزون بازار و نيازهاي مصرف کنندگان، لزوم انعطاف هر چه بيشتر در سازمان ها و توليد، حرکت به سمت مفهوم چابکي در سازمان است. اين مفهوم، که برخاسته از نياز سازمان هاي جديد است، در واقع در ايجاد شبکه در حوزه فيزيکي،‌ مجازي، حذف اتلاف‌ها در سازمان از جمله مهم ترين تحولات و رويکردهاي نوين در حوزه مديريت و سازمان هستند. در دنیای رقابتی عصر حاضر، سازمان‌ها برای رشد و پایداری خود باید به شدت تلاش نموده و از استراتژی مناسب جهت پیشرفت و حفظ بقای خود بهره گیری نمایند. محیط پیرامون سازمان‌ها به سرعت در حال تغییر است که از جمله این تغییرات تنوع تقاضا و نیازهای مشتریان است. محدودیت مهم دیگری که سازمان‌ها را در تنگنا قرار داده است، کمیابی و محدودیت منابع و امکانات است. یکی از راه‌های کاهش این مشکلات استفاده مناسب از تامین کنندگان چابک و منابع بیرونی است (کاروفسکی و لیر[۱]، ۲۰۰۷).

……

مرور منابع:

آذر و پیشدار (۱۳۹۰) شناسایی و اندازه گیری شاخص های چابکی سازمانی را انجام دادند. این مطالعه با ابزار پرسشنامه در سه سازمان انفورماتیک انجام شد و میزان چابکی سازمانی آنها مورد مطالعه قرار گرفت. همچنین آنها در پی بررسی این مطلب بودند که در رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک به موضوع چابکی تا چه اندازه توجه می شود. نتایج نشان داد که شورای عالی انفورماتیک به چابکی به طور خاص توجه ندارد. همچنین یافته ها بیانگر این بود که یکسری از عوامل مانند توانایی پیاده سازی آسان تغییرات اساسی و نیز تغییرات کوچک در سازمان می توانند زمینه ساز تفاوت در موقعیت سازمانی باشند و شرکت های انفورماتیک می توانند با افزایش قابلیت های خود در اینگونه عوامل باعث ارتقاء موقعیت رقابتی خود در صنعت مذکور گردند.

 

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی تحقیق:

۱- فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی با شاخص های سازمان چابک منطبق است.

 

فرضیه های فرعی تحقیق:

۱- درک استراتژیک دانشگاه آزاد اسلامی دزفول با این شاخص در سازمان چابک منطبق است.

۲- قابلیت رهبری دانشگاه آزاد اسلامی دزفول با این شاخص در سازمان چابک منطبق است.

۳- انسجام و تعهد دانشگاه آزاد اسلامی دزفول با این شاخص در سازمان چابک منطبق است.

۴- نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی دزفول با این شاخص در سازمان چابک منطبق است.

۵- انعطاف پذیری منابع دانشگاه آزاد اسلامی دزفول با این شاخص در سازمان چابک منطبق است.

………….

 

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

[۱] – Karwowski and Layer

2019-02-24
كد : 2206
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss