جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی اهمیت نسبی عوامل استرس زای چالشی در خوداتکایی با تأکید بر تیپ شخصیتی (مورد مطالعه : اعضای هیأت علمی دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی اهمیت نسبی عوامل استرس زای چالشی در خوداتکایی با تأکید بر تیپ شخصیتی

(مورد مطالعه : اعضای هیأت علمی دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مدیریت اجرایی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

فشار رواني، جزيي از زندگي انسان بوده و هست. در بعضي موارد ممكن است فشارها نيروي زيادي بر تدابير ما وارد كرده و اعمال سازمان يافته ي ما را مختل كنند. انسانها در طول زمان براي نظم بخشيدن به حالات رواني و رفتاري خود، راهبردهاي زيادي را مورد استفاده قرار داده اند و آگاهانه، روشهايي را به منظور تنظيم وضعيت عاطفي و رفتاري خود به كار گرفته اند (باميستر و كاتلين[۱]، ۲۰۰۴ ). نظام باورها در ما از يك سو سبب بهبود رفتار، افزايش سلامتي، رضايت خاطر از زندگي و خشنودي و ارتقاي كيفيت زندگي مي شود و از سوي ديگر به نظر مي رسد بسياري از مشكلات و مسايلي كه افراد در زندگي با آن مواجه شده و تجربه مي كنند منتج از اين باورهاست.  نظام باورهاي افراد، تاثير گسترد هاي در ايجاد تعادل بين ابعاد مختلف زندگي می گذارد و به عنوان يك الگوي رفتاري، آدمي را قادر مي سازد تا برآيندهاي دلخواه را گسترش دهد و از برآيندهاي ناخواسته اجتناب كند(بندورا، ۲۰۰۱). باورهاي خوداتکایی، از جمله ي اين نظام باورهاست كه نقشي بنيادين و بي بديل در كيفيت زندگي آدمي و ايجاد تعادل بين ابعاد مختلف آن بر عهده دارد.  از نظر بندورا خوداتکایی، قابليت و توانايي ادراك شده ي فرد در انجام يك عمل دلخواه يا كنار آمدن با يك موقعيت خاص محوري ترين مكانيزم از مكانيزمهاي رواني آدمي است باورهاي خودكارآمدي، كنش هاي آدمي را به وسيله ي فرآيندهاي شناختي، انگيزشي، عاطفي و تصميم گيري تنظيم  می نمايد. آنها بر اينكه افراد چگونه فكر مي كنند، در رويارويي با مشكلات برانگيخته مي شوند و پشتكار نشان مي دهند، كيفيت سلامت هيجاني و آسيب پذيريشان در مقابل افسردگي و تنيدگي چگونه است و چطور در يك موقعيت حساس، بهترين تصميم را اتخاذ مي كنند، عمل مي كنند(بندورا و لاك ، ۲۰۰۳). بندورا خوداتکایی را اساس عمل انسان مي داند و اعتقاد دارد انسانهاي خود كارآمد، مبتكر ژرف انديش و خود سامان بخش هستند و براي به وجود آوردن پيامدهاي مطلوب، از نيروي تاثيرگذاري بر اعمالشان برخوردارند(فسيت و فسيت، ۲۰۰۲).

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] – Baumeister and Kathleen

2019-05-07
كد : 24194
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss