جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی برد و باخت بر نیمرخ کیفیت خلق و خوی و غلظت کورتیزول بزاق فوتسالیست های زن (باشگاهی)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال:

بررسی برد و باخت بر نیمرخ کیفیت خلق و خوی و غلظت کورتیزول بزاق فوتسالیست های زن (باشگاهی)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

مطالعات پژوهشگران نشان داده است که استرس اعم از فیزیکی ،روانی وفشار های ناشی از مسابقه و تحمل این فشار ها موجب تغییرات در ترشح هورمون های استرسی نظیر کورتیزول می شود و عوارض فیزیولوژیک خطرناک ناشی از این تغییرات ممکن است بسیار نگران کننده باشد . (فرزانگی و همکاران ، ۱۳۸۲ ; سوای و همکاران ،۱۹۹۹ ،فیلر وهمکاران،۱۹۹۹ ). همچنین همبستگی شدیدی بین میزان مجموع خلق وخو وغلظت کورتیزول بزاقی وجود دارد .در تحقیق دیگری گزارش شده است که خلق وخوی بر میزان غلظت هورمون های استروئیدی تاثیری ندارد . علت این امر می تواند ناشی از استرس های فیزیکی (فعالیت بدنی ) که سبب ترشح کورتیزول می شود ، باشد . آزاد شدن کورتیزول به ارگانیسم این امکان را می دهد که بتواند تعادل خود را در مقابل فشارهای عصبی و روانی حفظ کند . ( بتناگر و وینینگ، ۲۰۰۳).

فرضیات تحقیق:

۱- بین برد-باخت و غلظت کورتیزول بزاقی فوتبالیست های زن رابطه وجود دارد.

۲- بین برد-باخت و کیفیت خلق و خوی فوتبالیست های زن رابطه وجود دارد.

۳- بین برد و باخت و غلظت کورتیزول بزاقی و نمره مجموع اختلالات خلقی فوتسالیست های زن رابطه وجود دارد .

۳ ……

مرور منابع:

آگویلار و همکاران (۲۰۱۳) به بررسی تستسترون ،کورتیزول و اضطراب در بازیکنان هاکی پرداخته است. هدف این مطالعه دسترسی به تغییر در سطوح تستسترون و کورتیزول پس از پیروزی و شکست در بازیکنان مرد هاکی در طول یک تورنمنت مهم می باشد. همانگونه که انتظار می رفت کورتیزول افراد شکست خورده به شدت کاهش یافت و کورتیزول افراد پیروز به تدریج افزایش یافت.

………..

آسان داک (www.Asandoc.com)

 

 

2019-02-24
كد : 2279
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss