جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی برنامه درسی تربیت بدنی دوره راهنمایی از دیدگاه معلمان و کارشناسان تربیت بدنی استان کرمان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی برنامه درسی تربیت بدنی دوره راهنمایی از دیدگاه معلمان و کارشناسان تربیت بدنی استان کرمان

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

گرایش مدیریت ورزشی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

بِنت[۱] ، تربيت بدني را به عنوان بخشي از تعليم و تربيت عمومي تعريف كرده است كه از طريق فعاليت جسماني وحركت از قبيل انواع بازي، مسابقه، ورزش، نرمش، ژيمناستيك، حركات موزون و فعاليتهاي مشابه اجرا می شود. تربيت بدني همواره بخشي از نظام آموزشي كشورها بوده است. هاردمن و مارشال در تحقيق خود به اين نتيجه رسيده اند كه تربيت بدني به عنوان يكي از بخشهاي اصلي برنامة درسي دوره هاي مختلف تحصيلي در اغلب كشورهاي جهان (۹۲ درصداز كشورها) حداقل به عنوان بخشي از يك جلسة آموزشي اجباري است، اگرچه اجراي آن در عمل ممكن است كمتر ازبرنامه هاي تدوين شده باشد ( اسماعیلی ،۱۳۸۳).

برنامه درسی معمولا توسط تعداد محدودی از متخصصین مختلف و در شورای برنامه ریزی درسی خاص بررسی و به تصویب می رسد. در حالی  که عملاً و در عرصه اجرا با اقشار و عوامل گوناگون ارتباط پیدا می کند. معلمان مجریان اصلی برنامه درسی هستند آنچه توسط برنامه ریزان درسی طراحی و تولید شده است. توسط معلم در کلاس درس و یا سایر فضای یادگیری اجرا می شود. هر قدر معلمان در فرایند برنامه ریزی درسی مشارکت بیشتری داشته باشند اشاعه برنامه آسانتر انجام می گیرد (مهموئی مومنی ،۱۳۸۹).

در گذشته، تلاش زیادی برای تدوین یک برنامه درسی تربیت بدنی در ایران صورت نگرفته است و عدم برنامه ریزی برای درس تربیت بدنی و بی توجهی به آن از طرف مسئولان و والدین نشان دهنده ی آن است که توجه مناسبی که شایسته آن باشد، به این درس نشده است. و از طرفی شواهد موجود نشان می دهد که برنامه ریزی مطلوبی در زمینه هدف های کلی تربیت بدنی در آموزش و پرورش وجود ندارد.(اسماعیلی ،۱۳۸۳) همچنین درس تربیت بدنی در مدارس ایران به  بازی و ورزش به طور سنتی گرایش پیدا کرده است که به زنگ تفریح بیشتر شباهت دارد (اصلانخانی ،۱۳۸۳).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] -Bent

2019-03-12
كد : 24277
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss