جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تأثیر بکارگیری پایگاه داده الکترونیکی افراد سابقه دار بر کاهش سرقت (مطالعه موردی: نیروی انتظامی شهرستان یاسوج)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی تأثیر بکارگیری پایگاه داده الکترونیکی افراد سابقه دار بر کاهش سرقت (مطالعه موردی: نیروی انتظامی شهرستان یاسوج)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

نیاز به امنیت در همه زمینه ها نیازی زیربنایی می باشد. فلسفه وجودی دولت های مدرن هم ایجاد و تضمین امنیت و کاهش جرائم می باشد (هابز، ۱۳۸۱). در عین حال با توجه به افزایش جرائم و میزان بزهکاری واقعی، احساس ناامنی نسبت به وقوع جرم در جامعه در حال افزایش می باشد. این امر که بحران مشروعیت و کارآمدی آرمان های بازپروری و اصلاح و درمان را پیش روی متولیان سیاست جنایی نهاده است، دولت ها را به جستجوی ساز و کارهای تازه تری برای پاسخگویی به نیاز طبیعی امنیت و مصونیت از مخاطرات ارتکاب جرم یا احتمال بزهکاری رهنمون کرده است.

……

مرور منابع:

خانعلی پور و آقابابایی (۱۳۸۹) مدیریت جرم شناسی خطر جرم از منظر ابزارهای ICT و ارتباطات را مورد بررسی قرار دادند. این مطالعه به روش اسنادی و با اشاره به برخی تجارب موجود، به بررسی نقش ابزارهای ICT و ارتباطات در مدیریت خطر جرم پرداخته است. یافته های تحقیق نشان داد که ابزارهای ICT و ارتباطات از طریق شناسایی موقعیت های دارای خطر بزهکاری، مصون سازی آماج های جرم و مناطق پر خطر، تقویت نظارت و رویت پذیری و بالا بردن هزینه ارتکاب جرم به واسطه افزایش احتمال شناسایی و دستگیری مرتکب، به کاهش از جرائم کمک و خطر ارتکاب جرم را مدیریت می کند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی تحقیق:

۱- بکارگیری پایگاه داده الکترونیکی افراد سابقه دار باعث کاهش وقوع سرقت در نیروی انتظامی شهرستان یاسوج شده است.

فرضیه های فرعی تحقیق:

۱- میزان موفقیت بکارگیری پایگاه داده الکترونیکی افراد سابقه دار در تشخیص عاملان سرقت در نیروی انتظامی شهرستان یاسوج رضایتبخش بوده است.

۲- کامل نبودن پایگاه داده الکترونیکی ها و اطلاعات این پایگاه از نقاط ضعف پایگاه داده الکترونیکی افراد سابقه دار در نیروی انتظامی شهرستان یاسوج می باشد.

۳- بهره گیری و استفاده مناسب از این پایگاه از نقاط قوت پایگاه داده الکترونیکی افراد سابقه دار در نیروی انتظامی شهرستان یاسوج می باشد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 3009
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss