جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تأثیر خصوصی سازی بر توسعه بیمه های زندگی در ایران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی تأثیر خصوصی سازی بر توسعه بیمه های زندگی در ایران

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

با افزايش ضعف هاي عملكردي بنگاه هاي دولتي در دهه هاي پاياني قرن بيستم، دولت ها و اقتصاددانان به استفاده از خصوصي سازي روي آوردند. نگرش غالب در اين مورد اين است كه خصوصي سازي از طرق مختلف مي تواند موجب بهبود كارآيي و عملكرد بنگاه هاي مختلف اقتصادي گردد. اهداف خصوصی سازی در هر کشور با توجه به سیاست ها، برنامه های اقتصادی و راهبردهای کلی جامعه مشخص می گردد (لاپورتا و لوپز[۱]، ۱۹۹۹). چون راهبردها و برنامه های اقتصادی در کشورهای مختلف متفاوت است، نمی توان برای همه کشورهای دنیا تعدادی اهداف ثابت را مشخص کرد. در نتیجه خصوصی سازی نیز در هر کشور با توجه به مولفه های مورد نظر خود به دنبال اهداف خاصی می باشد. (لشکری و هژبرالساداتی، ۱۳۸۹).

……

مرور منابع:

کریمی و چشمی (۱۳۸۹) آثار روش های خصوصی سازی بر صنعت بیمه ایران را مورد بررسی قرار دادند. در این تحقیق نشان داده شد که روش خصوصی سازی از پایین در صنعت بیمه ایران توانسته است با گسترش رقابت، نتایج مفیدی را برای این صنعت به همراه داشته باشد. زیرا حجم فعالیت های بیمه ای را گسترش داده، محصولات صنعت بیمه کشور را متنوع کرده، با ایجاد رقابت حتی بر برخی شاخص های عملکردی شرکت های بیمه دولتی تأثیر مثبت داشته است.

………..

سوالات تحقیق:

سوال اصلی تحقیق:

۱- تأثیر خصوصی سازی بر توسعه بیمه های زندگی در ایران چگونه است؟

سوالات فرعی تحقیق:

۲- تأثیر خصوصی سازی بر تنوع ارائه خدمات بیمه های زندگی چگونه است؟

۳- خصوصی سازی چه تأثیری بر رقابت سالم بین شرکت های بیمه ارائه دهنده بیمه های زندگی دارد؟

۴- خصوصی سازی چه تأثیری بر قیمت خدمات بیمه های زندگی می گذارد؟

۵- خصوصی سازی چه تأثیری بر توانایی مالی شرکت های بیمه دارد؟

۶- آیا رقابت با شرکت های بیمه بین المللی بعد از اجرای خصوصی شدن می تواند شکل بگیرد؟

………….

 

 

[۱]– Laporta and Lopez

2019-02-25
كد : 2550
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss