جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تأثیر روغن ماهی، روغن سویا و روغن آفتابگردان در جیره بر عملکرد و ایمنی طیور گوشتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی تأثیر روغن ماهی، روغن سویا و روغن آفتابگردان در جیره بر عملکرد و ایمنی طیور گوشتی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

با توجه به افزایش روزمره جمعیت ، نیاز به منابع غذایی مسئله ای پراهمیت میباشد .از منابع غذایی مورد نیاز انسان می تواند به گوشت سفید اشاره كرد كه پرورش طیور جایگاه ویژه ای را در این زمینه ایفا می كند .هدف در پرورش طیور ،پیشگیری از وقوع بیماریها از طریق اجرای صحیح برنامه های امنیت زیستی است واگر احتمالا نقصان در اجرای برنامه های امنیت زیستی پیش آید و بیماری به وقوع بپیوندد بایستی مطمئن بود كه طیور از نظر عملكرد سیستم ایمنی در حد مطلوبی قرار دارند و قادر به دفاع از خود می باشند . كارایی سیستم ایمنی در این مرحله باعث كاهش تلفات و خسارت می شود راههای مختلفی برای بالا بردن كارایی سیستم ایمنی وجود دارد و تحقیقات زیادی هم در این زمینه صورت گرفته است . علاوه بر انتخاب ژنتیكی ،بعضی از عوامل غیر ژنتیكی مانند غلظت مواد معدنی جیره قادر است كه تظاهر ژنهای مسئول پاسخ ایمنی را از طریق ایجاد تغییر در میزان بلوغ سیستم ایمنی و همچنین میزان آنتی بادی های تولید شده در برابر عفونت ها تغییر دهد (اسکات[۱]، ۲۰۰۴).

……

مرور منابع:

آنجوم و همکاران[۲] (۲۰۰۵) اثر روغن سویا تازه و اکسید شده را بر روی عملکرد رشد، وزن اندام های داخلی و کیفیت گوشت جوجه های گوشتی مورد مطالعه قرار داد. دو جیره آزمایشی، یکی حاوی ۲% روغن سویا تازه و دیگری شامل ۲% روغن سویای اکسید شده برای این مطالعه فرموله شد. نتایج این آزمایش نشان داد که افزایش وزن و ضریب تبدیل غذایی در جوجه های تغذیه شده با جیره حاوی روغن سویای تازه در مقایسه با جوجه های تغذیه شده با روغن سویای اکسیده شده بهبود یافت. اما مصرف غذا اختلاف معنی داری بین ۲ گروه نداشت. همچنین بین وزن اندام های داخلی هم بین دو گروه تفاوتی دیده نشد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- اضافه کردن روغن ماهی به جیره اثر معنی دار روی عملکرد مرغان گوشتی دارد.

۲- اضافه کردن روغن سویا به جیره اثر معنی دار روی عملکرد مرغان گوشتی دارد.

۳- اضافه کردن روغن آفتابگردان به جیره اثر معنی دار روی عملکرد مرغان گوشتی دارد.

۴- اضافه کردن روغن ماهی به جیره اثر معنی دار روی ایمنی مرغان گوشتی دارد.

۵- اضافه کردن روغن سویا به جیره اثر معنی دار روی ایمنی مرغان گوشتی دارد.

۶- اضافه کردن روغن آفتابگردان به جیره اثر معنی دار روی ایمنی مرغان گوشتی دارد.

………….

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

 

[۱]– Scott

[۲]-Anjum et al.

2019-02-25
كد : 2435
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss