جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تأثیر سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی بر عملکرد زنجیره تأمین (واندرفیستن و ریجرز (۲۰۰۶) , ژانگ (۲۰۰۶))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

بررسی تأثیر سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی بر عملکرد زنجیره تأمین (واندرفیستن و ریجرز (۲۰۰۶) , ژانگ (۲۰۰۶))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

بخش اول شامل سوالاتی در ارتباط با مشخصات فردی پاسخ­ گویان مانند: سن، جنسیت، تحصیلات، سابقه خدمت و میزان آشنایی با زنجیره تامین شرکت ایران خودرو می­باشد؛ و بخش دوّم نیز سوالات مرتبط با هر یک از ابعاد تحقیق می­باشد که با طیف پنج نقطه­ای لیکرت (۱= کاملاً مخالف تا ۵= کاملاً موافق) سنجیده می­شود. جدول ۳-۱ نشان دهنده تعداد گويه­هاي مورد استفاده براي سنجش هر متغير و سوالات هر یک از ابعاد را نشان می­دهد. جدول زیر بیانگر منبع سوالات موجود در پرسشنامه است.

جدول ۳-۱: منبع سوالات موجود در پرسشنامه

ابعاد سوالات مرتبط منبع مورد استفاده  
یکپارچگی فرآیندها ۱ تا ۶  

 

اسپاتیس و کونستاندینیدیس[۱] (۲۰۰۴) و واندرفیستن و ریجرز[۲] (۲۰۰۶)

 
مدیریت موجودی ۷ تا ۱۰  
برنامه ریزی تولید ۱۱ تا ۱۵  
کنترل فرآیندها ۱۶ تا ۱۹  
مدیریت جریان کاری ۲۰ تا ۲۲  
عملکرد مدیریت زنجیره تأمین ۲۳ تا ۳۴ ژانگ[۳] (۲۰۰۶)

….

2019-03-22
كد : 34739
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss