جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تأثیر نقد اقتصادی رسانه ها بر اصلاح فساد اقتصادی در ایران (روش دلفی)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی تأثیر نقد اقتصادی رسانه ها بر اصلاح فساد اقتصادی در ایران (روش دلفی)
قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

امروزه رسانه هاي جمعي و وسايل ارتباطي نقش مهمي در تمامي كشورها برعهده دارند . درك دنياي پيرامون و اطلاع از حوادث و رويدادها به خوبي تاثيرات وسايل ارتباط جمعي را براي ما روشن مي سازد. در عصر جهاني شدن فرهنگ حالتي يكپارچه مي يابد و در گذر زمان تغيير و تحولات زندگي بشر و پاسخگويي به نيازهاي اساسي انديشه ها و دانستنيها اهميت وسايل ارتباط جمعي را محرز مي نمايد (نایلور[۱]، ۲۰۰۱: ۴۰۲).

پیشگیری از بسیاری از مشکلات جامعه و عقب ماندگی های ناشی از بی تفاوتی در پیشبرد برنامه های توسعه ای در قالب چشم انداز، فقط از طریق نقش های تعاملی است که اثر گذار است . رسانه ها تنها در تعامل با بخش های مختلف جامعه می توانند ، در فرایند توسعه تسهیل ایجاد نموده و افق را در نظر داشته باشند. رسانه ها ، گذشته از اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در راستای توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، نقش کنترل کننده و تنظیم کنندۀ اساسی را در حوزۀ توسعه می توانند بازی کنند (یحیوی، ۱۳۸۵: ۳۴).

……

مرور منابع:

اسفندیاری و همکاران (۱۳۹۰) علل اقتصادی شکل گیری فساد مالی در ایران را مورد بررسی قرار دادند. اين مطالعه با استفاده از پاسخ افراد جامعه نمونه به پرسشنامه طراحي‌شده، به بررسي علل مختلف اقتصادي که مي‌تواند بر بروز و نهادينه شدن شکل‌گيري فساد مالي در کشور منجر شود، پرداخته و از بين آنها مهمترين علل که بيشترين تأثير را بر اين معضل دارند معرفي مي‌نمايد. يافته‌هاي اين مطالعه نشان مي‌دهد که نقش دولت به معني عام آن و تصميمات و سياست‌گذاري‌هايي که در بلندمدت در نظام تصميم‌گيري کشور نهادينه شده؛ سرمنشأ بسياري از علل شکل‌گيري فساد مالي در کشور است.

………..

سوالات تحقیق:

– آیا نقدهای انجام گرفته به راهکارهای خوب منتج می شود؟

– تا چه اندازه ساختار اقتصادی در این رابطه به فکر اصلاح افتاده است؟

– کارکرد مشورتی رسانه با ساختار اقتصادی چگونه است؟

– نقش نقد اقتصادی رسانه در شفاف سازی مسائل اقتصادی چگونه است؟

– نقش نقد اقتصادی رسانه در مناسبات بازار چگونه است؟

………….

 

 

[۱]– Naylor

2019-02-26
كد : 2957
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss