جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تاثير برخي از متغیرهای کلان اقتصادی بر صادرات غیر نفتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی تاثير برخي از متغیرهای کلان اقتصادی بر صادرات غیر نفتی

 

 

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

یکی از مباحثی که در سال های اخیر بسیار مورد توجه محققان و بحث و جدل آنها قرار گرفته، موضوع صادرات غیرنفتی و مشکلات مربوط به آن و همچنین نقصان ها و کمبودهایی است که در این زمینه وجود دارد. آنچه که به صورت اجمالی دیده می شود این است که اکثر محققان بر روی اصول و معیارها و استانداردهای موجود در تجارت بین المللی و صادرات سایر کشورهای موفق دقت و تمرکز بسیار می کنند و با استفاده از مقایسه این الگوهای موفق به بررسی صادرات غیرنفتی ایران می پردازند…….

مرور منابع:

احسانی و همکاران (۱۳۸۸) اثر بي ثباتي نرخ ارز بر صادرات غيرنفتي در ايران را مورد بررسی قرار داد. در اين مقاله، اثر بي ثباتي نرخ ارز موزون واقعي بر صادرات غيرنفتي ايران طي سال هاي ۱۳۸۳-۱۳۸۸ مورد بررسي قرار گرفت. براي کمي کردن بي ثباتي نرخ ارز از دو شاخص انحراف معيار شرطي و انحراف معيار ميانگين متحرک استفاده شده است. روش اقتصادسنجي مورد استفاده تکنيک جوهانسون – جوسيليوس و روش خود بازگشت با وقفه هاي توزيعي گسترده (ARDL) مي باشد. بر اساس يافته هاي تحقيق، اثر مثبت نرخ ارز و اثر منفي بي ثباتي آن بر صادرات غيرنفتي مورد تاييد قرار گرفته است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

– افزایش نرخ ارز بر صادرات غیر نفتی اثر مثبت معنی دار دارد.

– افزایش تولید ناخالص داخلی واقعی بر صادرات غیر نفتی اثر مثبت معنی دار دارد.

– افزایش نرخ تورم بر صادرات غیر نفتی اثر منفی معنی دار دارد.

– افزایش درآمد كشورهاي طرف تجاري بر صادرات غیر نفتی اثر مثبت معنی دار دارد.

– افزایش شاخص قيمت كالاهاي صادراتي بر صادرات غیر نفتی اثر منفی معنی دار دارد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2725
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss