جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی تاثير برون‌سپاری¬ فرایندهای سازمان امورمالیاتی بر عملکرد آن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی تاثير برون‌سپاری­ فرایندهای سازمان امورمالیاتی  بر عملکرد آن

 نمونه پروپوزال پر شده و تصویب شده و تمامی قسمت ها تکمیل شده به صورت آماده قیمت در حد رایگان  مديريت بازرگاني گرايش مديريت بازرگانی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

همه شرکت ها و سازمان ها به دنبال بهبود و ارتقای وضعیت بهره وری و عملکرد خود هستند. سازمان ها، افراد، بخش ها، اتحادیه ها، مدیران و کارکنان همه از واژه های مرتبط با بهره وری و عملکرد استفاده می کنند تا بیان کنند که چگونه می توان کارها را بهتر انجام داد. بهره وری یک مسأله جهانی است و حدود سه دهه است که تلاش هایی در جهت رفع کاستی های آن در سازمان ها شروع شده است و یا به دنبال راه هایی برای افزایش عملکرد و بهره وری سازمان ها بوده اند (جودزاده و همکاران، ۱۳۹۸). بهره وری و عملکرد در سازمان ها و شرکت های مختلف تغییرات فناوری، راندمان فنی و سازمانی و صرفه جویی واقعی هزینه ها را در بر می گیرد. راندمان و عملکرد بالاتر به شرکت اجازه می دهد تا با سطح مشابه ورود ها، بازده بالاتری را ایجاد کند و سرانجام رشد اقتصادی کلی قوی تری را ارائه می دهد (ویلفرید و تاپسوبا، ۲۰۱۹).

برون‌سپاری عبارتست از واگذاری برخی فعالیتهای داخلی یک سازمان به تأمین­کننده آن دربیرون ازسازمان و واگذاری حق تصمیم­­گیری به تأمین­کننده بیرونی براساس قرارداد.درواقع در برون‌سپاری علاوه برواگذاری فعالیتها وعوامل تولید(کارکنان تسهیلات،تجهیزات،فناوری وسایر تجهیزات)،اختیار تصمیم گیری(مسئولیت وحق تصمیم گیری در موردفعالیتها)نیز دراغلب موارد واگذار می‌گردد.پيتر دراكر در ارتباط با ‌برون‌سپاري و آثار آن مي­گويد:­چنين­امري در واقع در حكم تحولي بنيادين در ساختار سازمان هاي جهاني فرد است. اين بدان معناست كه ديگر الزامي نيست كه سازمانهاي بزرگ به تشكيلات بدل شوند كه تعداد زيادي افراد را در استخدام خود داشته باشند. اين قبيل سازمانها به تشكيلاتي تبديل مي­شوند كه به درآمدهاي عالي­و بهره­وري مالي دست پيدا مي كنند ، زيرا تنها بر فعاليتهايي تمركز مي كنند كه براي آنها مأموريت يافته اند . كارهايي را انجام مي­دهند كه دقيقاً به اهداف سازمانهاي آنها مربوط است. ­كارهايي را به خوبي مي­شناسند و به جزئيات آن آشنايند.مابقي­فعاليتهاي­خدماتي­اينگونه­سازمانها­به­نهادهاي­بيروني­واگذار­مي­گردد.(رهاننده پورلنگرود،۱۳۹۲ :  ۵)

به شرکتی که یک فعالیت خدماتی به آن سپرده شده است ،تأمین کننده خدمت اطلاق می شود‌. (الوانی و اشرف زاده،۱۳۸۷: ۱۷)

در سالهاي اخير برون­سپاري به عنوان يكي از ابزارهاي توسعه سازمانها و ارتقاي بهره­وري در قالب كوچك سازي مورد توجه مديران و مسئولین سازمانها قرار گرفتند و صورتهاي مختلف به اجرا درآمده است.

همچنين به عنوان يك ابزار اجرايي ساده­ و اقتصادي روز به روز كاربردهاي بيشتري پيدا كرده است. در بررسي كارهاي انجام شده مرتبط با برون سپاري مشخص مي شود كه اين موضوع عمدتاً در بخش توليدي وصنايع مختلف از جمله صنايع خودروسازي، پوشاك ، فناوري اطلاعات، صنايع غذايي،و … مورد استفاده قرار گرفته و رو به گسترش است . اما در بخش خدمات وسازمانهاي دولتي كه عامل رقابت پذيري در آنها مد نظر نيست، كمتر مورد توجه قرار گرفته شده است.

با توجه به رشد بخش خدمات و اهميت موضوعاتي مانند كارائي، كيفيت، هزينه و ارزش افزوده،تكريم ارباب رجوع كه در سازمانهاي دولتي مطرح شده است برون سپاري فعاليتها در سازمانهاي دولتي و بخش خدمات­نيز­مورد­توجه­واقع­شده­است­ودر­اولويت­هاي­كاري­سازمانها قرار گرفته است.( عالم تبریزوشایسته،۱۳۹۰:  ۲)

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-08
كد : 18363
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss