جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی تاثير زمان و غلظت محلول پاشی Zn و تنش رطوبتی بر عملکرد و کلروفیل کل گلرنگ تابستانه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی تاثير زمان و غلظت محلول پاشی Zn و تنش رطوبتی بر عملکرد و کلروفیل کل گلرنگ تابستانه

  فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

کشاورزی گرایش زراعت

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

تنش­هاي محيطي، يکي از مهمترين عوامل کاهش دهنده عملکرد محصولات زراعي در سطح جهان هستند. چنانچه تنش­هاي محيطي وجود نداشت ، عملکرد هاي واقعي بايد برابر با پتانسيل عملکرد هاي بالقوه گياهان بود، در حالي که در بسياري از گيا هان زراعي متوسط عملکرد واقعي گياهان کمتر از ۱۰-۲۰ درصد ظرفيت عملکرد آنان است(کافی و رستمی، ۱۳۸۶). در نقاط خاصي از کره زمين به دليل موقعيت جغرافيايي، عوامل تنش زا در توليد محصولات کشاورزي تاثير منفي بيشتري دارند و کشاورزي در آن مناطق با تحمل هزينه بيشتر و در نتيجه بازده کمتري صورت مي گيرد. در اين ميان مي توان به خشکي که يکي از مهمترين عوامل محدود کننده رشد وتوليد گياهان زراعي است، اشاره داشت. خشكي در ايران پديده اي اجتناب ناپذير است كه همه ساله با شدت متفاوتي، توليد موفقيت آميز محصولات كشاورزي را با مخاطره روبرو مي­سازد.  رشد گياهي توسط چند عامل مهم كنترل مي­شود كه در اين ميان آب نقش حياتي دارد. بسته به مرحله فيزيولوژيكي كه گياه درآن به سر مي­برد و شدت تنش، كم آبي اثرات مختلفي برگياه مي­گذارد (کافی و دامغانی، ۱۳۷۹).

با وجود تولید سالیانه ۲۷۱ هزار تن دانه روغنی در کشور، بخش عمده ای از روغن مصرفی ار منابع خارجی تامین می شود. بنابراین توسعه کشت دانه های روغنی از اهمیت بسزایی برخوردار است(یونس سینکی، ۱۳۸۷).

گلرنگ از قديم الايام در استان هاي آذر بايجان، خراسان و اصفهان به صورت زراعت فرعي و با هدف برداشت گل كشت مي‌شده است. روغن دانه اين گياه كيفيت قابل ملاحظه اي دارد. ميزان اسيد لينولئيك آن بين ۷۳ تا ۸۵ درصد است كه بالاترين مقدار در بين نباتات روغني مي‌باشد (خواجه پور، ۱۳۸۰) . وجود توده هاي محلي و انواع تيپ وحشي اين گياه كه در سراسر ايران پراكنده اند، نشان از سازگاري اين گياه با شرايط آب و هوايي متنوع دارد. با اينكه كشور ايران نيز در محدوده جغرافيايي اهلي شدن گلرنگ قرار دارد، ولي متأسفانه در ايران مورد توجه شايسته اي قرار نگرفته است . سازگاري وسيع گلرنگ به اقليم مختلف و تحمل زياد آن به شرايط نامساعد ايجاب مي‌نمايد كه مطالعات به نژادي و به زراعي در جهت گسترش كشت آن در کشور عمل آيد(فروزان، ۱۳۷۸).

کمبود آب و بروز تنش خشکی در محیط رشد گلرنگ باعث کاهش اندازه گیاه، تغییر رنگ برگها، کم شدن دوام سطح برگ و کاهش عملکرد می شود. آبیاری از طریق تغییر اجزای عملکرد می تواند عملکرد را تحت تاثیر قرار دهد (یزدی صمدی، ۱۳۷۵).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-09
كد : 20980
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss