جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تاثیررواندرمانی مبتنی بر کیفیت زندگی به شیوه گروهی بر شادکامی و سرزندگی سالمندان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی تاثیر رواندرمانی مبتنی بر کیفیت زندگی به شیوه گروهی بر شادکامی و سرزندگی  سالمندان

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

در طول سی سال اخیر با اعمال سیاست کنترل موالید و افزایش امید به زندگی، افزایش قابل ملاحظه ایی در جمعیت سالمندان مشاهده شده است که در این میان بیشترین رشد مربوط به سنین ۸۵ سال و بالاتر می­باشد. تا سال ۲۰۰۰ نزدیک به ۳۵۵ میلیون سالمند در کشورهای در حال توسعه زندگی می­کردند. دراین سال نزدیک به ۱۳ درصد از افراد را بالای ۶۵ سال تشکیل می­داده­اند و پیش بینی می­شود در سال ۲۰۴۰ این نسبت به ۲۰ درصد برسد (احدی، سالار، فقیه زاده، ۱۳۸۳). این میزان رشد به طور واضح سریعتر از سایر گروه­های سنی بوده و پیش بینی می­گردد که در آینده بر این سرعت افزوده شود. در قاره آسیا در سال ۲۰۲۵ میلادی ۱۰/۰ کل جمعیت را افراد با سن بالای ۶۴ سال تشکیل خواهند داد. در سال ۲۰۲۱ میلادی ۱۰/۰ جمعیت ایران را افراد بالای ۶۰ سال تشکیل خواهند داد (مجد، دلاور، یعقوبی، ۱۳۸۱)

…….

مرور منابع:

همچنین در پژوهش دیگری که توسط پژوهان (۱۳۸۹)، انجام شد به بررسی اثر بخشی درمان مبتنی بر کیفیت زندگی بر رضایت زناشویی همسران شهر اصفهان پرداخته شد. این پژوهش از نوع نیمه تجربی و با دو گروه آزمایشی و گواه انجام شد و به منظور انتخاب نمونه از آزمودنی­های داوطلب استفاده شد. ابزار پژوهش نیز پرسشنامه رضایت زناشویی اینریچ بوده. نتایج این پژوهش نیز نشانگر اثر بخشی درمان مبتنی بر کیفیت زندگی بر رضایت زناشویی می­باشد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- آموزش گروهی درمان مبتنی بر کیفیت زندگی بر ارتقاء شادکامی سالمندان کانون بازنشستگان شهر اهواز موثر می­باشد.

۱-۱ آموزش گروهی درمان مبتنی بر کیفیت زندگی بر ارتقاء رضایت از زندگی سالمندان کانون بازنشستگان شهر اهواز موثر می­باشد.

۲-۱ آموزش گروهی درمان مبتنی بر کیفیت زندگی بر ارتقاء حرمت خود سالمندان کانون بازنشستگان شهر اهواز موثر می­باشد.

۳-۱ آموزش گروهی درمان مبتنی بر کیفیت زندگی بر ارتقاء بهزیستی فاعلی سالمندان کانون بازنشستگان شهر اهواز موثر می­باشد.

۴-۱ آموزش گروهی درمان مبتنی بر کیفیت زندگی بر ارتقاء رضایت خاطر سالمندان کانون بازنشستگان شهر اهواز موثر می­باشد.

۵-۱ آموزش گروهی درمان مبتنی بر کیفیت زندگی بر ارتقاء خلق مثبت سالمندان کانون بازنشستگان شهر اهواز موثر می­باشد.

۲- آموزش گروهی درمان مبتنی بر کیفیت زندگی بر ارتقاء سرزندگی سالمندان کانون بازنشستگان شهر اهواز موثر می­باشد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 3989
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss