جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تاثیر اخلاق ترافیک شهروندی بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی؛ مطالعه موردی شهر اصفهان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده: بررسی تاثیر اخلاق ترافیک شهروندی بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی؛ مطالعه موردی شهر اصفهان

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

رشد شهرنشيني در جهان و به ويژه در كشورهاي در حال توسعه رو به افزايش است. اين امر نياز به استفاده از وسايل حمل و نقل را بيشتر مي نمايد. وسايل حمل و نقل موتوري با ويژگي ها و پتانسيل هاي خود دسترسي سريع و راحت به فواصل دور و نزديك را ممكن نموده اند. اما عوارض و مشكلاتي مانند تصادفات، آلودگي هوا، سروصدا و راه بندان هاي طولاني مدت را به همراه داشته است.

يكي از مشكلات اساسي كه در اصفهان مشاهده مي شود و روزانه هزاران نفر را در خود گرفتار مي كند، مشكل “تراكم ترافيك شهري” مي باشد. تراكم ترافيك به عنوان يك مشكل مشترك در شهرهای بزرگ جهان شناخته شده است و كارشناسان حمل و نقل و ترافيك، انسان، وسايل نقليه و شبكه معابر را از عوامل موثر در عرصه ترافيك شهري مي دانند و عدم رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي از طرف انسان (به عنوان عامل فعال و با شعور اين سيستم) از علل انساني اساسي اين پديده شهري بيان گرديده است.

مطالعات انجام شده در خصوص زمينه ها و عوامل بروز تخلفات ترافيكي در كشورهاي مختلف، نشان مي دهد كه در همه كشورها خصوصاً در كشورهاي توسعه يافته، عوامل بروز تخلفات بيشتر به ويژگي هاي شخصيتي رانندگان و هنجارهاي غالب اجتماع برمی گردد. از ساير عوامل موثر بر بروز تخلفات و رفتارهاي پرخطر در اين كشورها می توان به عواملی همچون: عدم آگاهي از عواقب تخلف، ريسك پذيري، قدرت نمايي، ميل به قانون شكني، بي اعتمادي به قانون، عادات نادرست فرهنگي، خشم و عصبانيت، نادرست بودن طرح هندسي مسير، نقص قوانين، عدم اجراي قوانين، برخورد نامناسب با متخلفان، نظارت نامناسب و احتمال پايين شناسايي تخلفات، وجود زمينه هاي چانه زني با پليس و عدم قطعيت مجازات ها اشاره نمود.

عامل انساني از ديدگاه علوم مختلفي چون روانشناسي، جامعه شناسي، علوم تربيتي و بهداشت قابل بررسي است. در اين مطالعه از ديدگاه جامعه شناسانه به آن نگريسته مي شود. يكي از مباحث مهم در جامعه شناسي معاصر، بحث شهروندي و به دنبال آن اخلاق شهروندي مي باشد. اخلاق شهروندي محصول زندگي شهري است. به طور خلاصه شهروند، فردی است كه در شهر زندگي مي كند، از امكانات شهر بهره مي برد و در مقابل شهر و ديگر شهروندان داراي مسئوليت مي باشد. اخلاق شهروندي عبارت است از وظايف و تعهداتي كه هر شهروند در قالب رفتارهاي اجتماعي نسبت به نهادهاي اجتماعي و ساير شهروندان دارد.

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی، ترجمه مقالات آماده، پروپوزال با مقاله بیس آماده

 

2019-03-07
كد : 17993
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss