جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تاثیر ارزش ادراک شده مشتری و اعتماد بر خروجی های کلیدی خدمات

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده: بررسی تاثیر ارزش ادراک شده مشتری و اعتماد بر خروجی های کلیدی خدمات

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

گسترش شهر­ها، رشد جمعیت، تنوع افکار و عقاید، همگی لزوم تغییر در سیستم خدمات­رسانی به شهروندان را به امری بدیهی تبدیل نموده است. امروزه نیاز­های روحی – روانی و عاطفی بسیار فراتر از سالیان پیش محسوس است که تمایل به ارائه خدمات با کیفیت، نقش مهمی در صنایع خدماتی نظیر خدمات بیمه­ای، بانکی، تفریحی، پزشکی و غیره را ایفا می­کند. در واقع امروزه رضایت مشتری و کیفیت خدمات در اغلب صنایع خدماتی به عنوان مسائل حیاتی به شمار می­روند؛ همچنین کیفیت خدمات یک فاکتور حیاتی در قادر ساختن شرکت برای رسیدن به یک تمایز نسبت به رقبایش، که در نتیجه باعث می­شود سهم قابل توجهی به سوددهی و بهره­وری اختصاص یابد(حقیقی و همکاران،۴۷،۱۳۹۲).

در خدمات بهداشتی و درمانی پیشگیرانه محرک­های اصلی رفتار دریافت­کننده خدمات عوامل بالینی/ تکنیکی هستند. به عنوان مثال ارائه خدمات تکنیکی قابل اعتماد در غربالگری سرطان سینه تضمین خواهد کرد که زنان در آینده برای تکرار معاینات خواهند آمد. این تفکر در استراتژی خدمات و تخصیص متمرکز منابع بر جنبه­های فنی خدمات است. تحقیقات بازاریابی در کیفیت خدمات بهداشتی نشان می­دهد که دستیابی به رضایت خدمات و تکرار رفتار وابسته به تمرکز تکنیکی منابع سازمانی است. تجربه مراجعه کننده از خدمات دریافت شده به درکشان از ارزش بسیار مهم است. تجارب مشتریان را می­توان از لحاظ تعاملی، نسبیتی و تجربه ترجیح مورد بررسی قرار داد. ارزش خدمات دریافت شده مراجعه کننده در سلامت پیش­گیرانه تحت تأثیر همکاری و مشارکت بین مراجعه­کننده و ارائه­دهنده خدمات در تبادل خدمات (تعاملی)، متفاوت بودن افراد با یکدیگر(نسبیتی)و قضاوت ارزیابی کننده (ترجیحی) می­باشد(zainuddin et al.,2012,1506). لذا سؤالی که در تحقیق حاضر، محقق در پی پاسخ به آن است عبارت است از:

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی، ترجمه مقالات آماده، پروپوزال با مقاله بیس آماده

 

2019-03-07
كد : 18009
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss