جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تاثیر شیوه های مختلف تبلیغات در جذب مشتری شعب بانک ملی شهر یاسوج

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی تاثیر شیوه های مختلف تبلیغات در جذب مشتری شعب بانک ملی شهر یاسوج

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

امروزه رسانه­ های اجتماعی تحول عظیمی در عرصه کسب و کار ایجاد کرده­اند. این رسانه­ها نه تنها در دنیای مجازی مشتریان زیادی را به خود جذب کرده و جانی تازه به صنایع و محصولات بخشیده­اند، بلکه مکانی برای مکانی برای روابط جمعی و فعالیت­های بازاریابی شرکت نیز هستند (شیخی و همکاران، ۱۳۹۷). ویژگی های بسیار خوبی که در تکنولوژی ها و فناوری های تحت وب و ظهور رسانه ها و شبکه های اجتماعی و ابزارهای فناوری اطلاعات وجود دارد منجر به بوجود آمدن عواملی شده است که بر تجارت الکترونیک اثرگذار می باشد. این ویژگی ها مصرف کنندگان را قادر می سازد تا به صورت کاملا راحت در خرید و فروش محصولات و خدمات در بازارهای آنلاین شرکت داشته باشند (سئو و پارک، ۲۰۱۸). آمارها نشان می دهد که امروزه بودجه بازاریابی بسیار ناچیز است ولی تفکر خلاقانه می تواند جایگزین روش های پر خرج قدیمی شود (فیض و شعبانی، ۱۳۹۷).

……

مرور منابع:

 

 

 

 

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

۱ – بين  شيوه هاي تبليغات و جذب مشتريان شعب  بانك ملي شهر ياسوج رابطه وجود دارد.

فرضیه های فرعی:

۲ – بين  شيوه تبليغات رسانه ای و جذب مشتريان شعب  بانك ملي شهر ياسوج رابطه وجود دارد.

۳ – بين  شيوه تبليغات دهان به دهان و جذب مشتريان شعب  بانك ملي شهر ياسوج رابطه وجود دارد.

۴ – بين  شيوه تبليغات اینترنتی و جذب مشتريان شعب  بانك ملي شهر ياسوج رابطه وجود دارد.

۵ – بين  شيوه تبليغات حضوری در بانک و جذب مشتريان شعب  بانك ملي شهر ياسوج رابطه وجود دارد.

۶- شیوه تبلیغات رسانه ای موثرترین نوع تبلیغات در جذب مشتريان شعب بانك ملي شهر ياسوج می باشد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 2996
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss