جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تاثیر شیوه های مختلف تبلیغات در جذب مشتری شعب بانک ملی شهر یاسوج

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی تاثیر شیوه های مختلف تبلیغات در جذب مشتری شعب بانک ملی شهر یاسوج

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

جهان در قرن بیست و یکم با تحولات بس شگرفی رو به رو شده است. قابلیت رو به افزایش کشورهای خاور دور در عرصه بازارهای جهانی،  یکپارچه شدن کشورهای اروپایی با ۲۳۰ میلیون نفر جمعیت مصرف کننده،  انجام اصلاحات سیاسی در بعضی از کشورها،  ازجمله کشورهای اروپای شرقی همراه با فن آوریهای جدید،  می روند تا در قرن بیست و یکم،  نظم جدیدی را در بازارهای جهانی به وجود آورند.  مفهوم این تحولات این است که روشهای دیرین کسب وکار در آینده،  کارایی خود را از دست خواهند داد (کاتلر و آرمسترانگ، ۱۳۷۹).  در این راستا،  بازاریابی فعالیتی است که طی آن نیازها و خواسته های تامین نشده مشتریان،  تعیین می شود (کاتلر و آرمسترانگ، ۱۳۷۹) و بازاریابی تلاشی است در جهت تاثیر گذاشتن بر روشی که مصرف کنندگان رفتار می کنند.  این تلاش،  هم در مورد سازمانی که آن را اعمال می کند،  هم مصرف کنندگانی که تحت تاثیر آن واقع می شوند و هم جامعه ای که این تلاشها در آن اتفاق می افتد،  مفهوم دارد.  ما همگی مصرف کننده و اعضای یک جامعه هستیم.  بنابراین دانستن رفتار مصرف کننده و تلاش در جهت تاثیر نهادن بر آن برای همگی ما ضروری است (هاوکینز،  ۲۰۰۰).

……

مرور منابع:

خواجه زاده، ( ۱۳۸۳)، ” بررسی اثرات اجرای برنامه های تبلیغات بازرگانی بانک کشاورزی بر سپرده گذاری در حساب قرض الحسنه پس انداز تهران”، دانشگاه شهید بهشتی. (در این تحقیق با استفاده از مراحل ۶ گانه مدل لویچ و استینر به بررسی ارزیابی اثرات برنامه های تبلیغاتی پرداخته و مدل این تحقیق به صورت زیر می باشد :

ایجاد گاهی   ارایه اطلاعات    ایجاد علاقه     ترجیح دادن     متقاعد شدن     اقدام عملی (جذب)

–  امیری، (۱۳۸۵)،” بررسی اثرات تبلیغات تلویزیونی روی حساب های قرض الحسنه بانک تجارت تهران “، دانشگاه شهید بهشتی . ( در این تحقیق به بررسی اثرات تبلیغات تلویزیونی روی حساب های قرض الحسنه بانک تجارت می پردازد .و اهداف تحقیق شامل :

–  بررسی تاثیر تبلیغات تلویزیونی بر جذب حساب های قرض الحسنه، شناخت متغیرهای دخیل در بررسی تاثیر تبلیغات تلویزیونی، ارائه راهکارهایی برای بالا بردن تاثیر تبلیغات تلویزیونی  بر جذب حساب های قرض الحسنه پس انداز، شناخت ویژگی های جمعیتی مشتریانی که اقدام به سپرده گذاری در حساب های قرض الحسنه می کنند .

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

۱ – بين  شيوه هاي تبليغات و جذب مشتريان شعب  بانك ملي شهر ياسوج رابطه وجود دارد.

فرضیه های فرعی:

۲ – بين  شيوه تبليغات رسانه ای و جذب مشتريان شعب  بانك ملي شهر ياسوج رابطه وجود دارد.

۳ – بين  شيوه تبليغات دهان به دهان و جذب مشتريان شعب  بانك ملي شهر ياسوج رابطه وجود دارد.

۴ – بين  شيوه تبليغات اینترنتی و جذب مشتريان شعب  بانك ملي شهر ياسوج رابطه وجود دارد.

۵ – بين  شيوه تبليغات حضوری در بانک و جذب مشتريان شعب  بانك ملي شهر ياسوج رابطه وجود دارد.

۶- شیوه تبلیغات رسانه ای موثرترین نوع تبلیغات در جذب مشتريان شعب بانك ملي شهر ياسوج می باشد.

………….

 

 

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۱
كد : 2996
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss