جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی ترکیبات اسانس، ترکیبات فنلی و آنتی اکسیدانی آنغوزه در سه منطقه رویشی استان فارس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی ترکیبات اسانس، ترکیبات فنلی و آنتی اکسیدانی آنغوزه

در سه منطقه رویشی استان فارس

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

کشاورزی و منابع طبیعی، گروه منابع طبیعی گرایش: مرتعداری

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

منابع طبیعی یکی از پشتوانه‌ها و ثروت‌های مهم هر کشوری محسوب می‌شود (باقری و همکاران، ۱۳۸۸). در سطح مراتع علاوه بر وجود گياهاني كه در توليد علوفه براي تغذيه دام نقش دارند، گونه‌‌هاي با ارزش ديگري نيز وجود داشته كه از جنبه‌هاي داروئي،‌ صنعتي، زينتي،‌ خوراكي و يا چوبي حائز اهميت مي‌باشند. کشور ایران با ۱۱ اقلیم مختلف آب و هوایی و بیش از ۸۰۰۰ گونه گیاهی حدودا ۱۴۰۰-۱۳۰۰ گونه دارویی را شامل می‌شود که بستر مناسبی برای دستیابی به گونه‌های باارزش دارویی و نادر است. از اين گياهان به عنوان مواد اولية داروهاي مختلف، مواد غذايي،‌ پاك كننده‌ها،‌ ادويه‌جات، اسانس‌ها و خوشبو كننده‌ها و فرآورده‌هايي كه در صنايع گوناگون نظير صابون‌سازي، لاستيك‌سازي، تهيه چسب، رنگرزي و غيره كاربرد دارند، بهره‌برداري مي‌گردد. اين محصولات اصطلاحاً فرآورده‌هاي فرعي مرتعي ناميده مي‌شوند. در بسياري از موارد اين گياهان اهميت و كاربرد بيشتري از توليد علوفه دارند و در بعضي موارد جزو اقلام صادراتي كشورهاي توليد كننده آن به شمار مي‌روند(میرمحمدی میبدی و همکاران، ۱۳۸۳).

استفاده از گياهان در درمان بيماري‌ها سابقه بسيار طولاني دارد و در بين ملل مختلف، مصر باستان، چيني‌ها و يونان باستان داراي سوابق زياد در استفاده از گياهان دارويي مي‌باشند. تا حدود نيم قرن پيش گياهان يكي از اساسي‌ترين منابع توليد دارو بودند و پس از آن با پيشرفت شيمي آلي و تلاش در جهت سنتز مولكولهاي پيچيده دارويي، بيشتر مواد دارويی به طور مصنوعي تهيه گرديد، اما در چند دهه اخير با مشاهده اثرات جانبي داروهاي سنتزي، نهضت بازگشت به مصرف گياهان دارويي كه به دست فراموشي سپرده شده بود، دوباره فعال شد .به طوري كه قرن بيست و يكم را مي‌توان قرن استفاده و مطالعه گياهان دارويي نام نهاد. از طرفي آمار ارائه شده از سوي كشورهاي توليد كننده و مصرف كننده حاكي از افزايش قابل توجه مصرف گياهان دارويي است كه اين امر در حال حاضر موجب نابودي گياهان دارويي شده است. كشور ايران از لحاظ آب و هوايي، موقعيت جغرافيايي و تنوع گياهي فراوان و زمينة رشد گياهان دارويي، يكي از بهترين مناطق جهان جهت توليد گياهان دارويي محسوب مي‌شود، اما استفاده صحيح از گياهان دارويي مشروط بر وجود اطلاعات دقيق علمي است. متأسفانه، اين مسئله بر اثر مرور زمان و دخالت افراد ناآگاه و سودجو منحرف گشته و افسانه‌ها و مطالب غير واقعي به آنها اضافه شده است كه بايد آنها را از هم جدا نمود و اين جداسازي احتياج به افراد متخصص و صاحب‌نظر دارد تا نتايج بدست آمده مورد استفاده سودمند قرار گيرد(میرداوودی اخوان و همکاران، ۱۳۸۰) .

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-12
كد : 24390
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss