جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی تطبیقی داستان معراج پیامبر در خمسه نظامی با قرآن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی تطبیقی داستان معراج پیامبر در خمسه نظامی با قرآن

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

ادبیات فارسی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

     نظامی از شاعران قرن ۶ که در شهر گنجه آذربایجان متولد شده است او را «خدای شعر فارسی»  نامیده اند «عصر نظامی عصر کور دلی ˛ تنگ نظری ˛ تعصب ها و سختگیری های مذهبی ˛ سقوط ارزش های انسانی اخلاقی و ضد خرد گرایی است.»(دستگردی،۱۳۸۱: ۸) نظامی در محیطی که شاعران برای گرفتن صله به هر یاوه گویی و مداحی تن می دهند˛ به عنوان شاعری پارسا و اهل دین عزلت و گوشه نشینی برمی گزیند او از درد مردم جدا نیست. «اشعار وی از تملق و چابلوسی به دور است. مانند غالب شعرا زندگی و عمر خود را صرف جستجوی ممدوح و رفتن از درباری به دربار دیگر نکرده است.»(زرین کوب، ۱۳۸۰: ۲۲) وی از شاعران صاحب سبک است که پیروان زیادی داشت˛ از آثار معروف او مخزن الاسرار˛خسرو و شیرین˛لیلی و مجنو ن ˛ هفت پیکر و اسکندرنامه است. آشنایی عمیق وی با فرهنگ اسلامی که تحت تاثیر جامعه دینی آن روزگار بود آثارش را سرشار از اشارات سوانح زندگی پیامبران و مسائل دینی کرده است .ارادت نظامی به پیامبر بدان حد است که در ابتدای همه آثارش ذکر نام محمد (ص) طلایه دار آثار اوست حتی لیلی و مجنون و خسرو و شیرین وهفت پیکر که آثاری غنایی و به فرهنگ پیش از اسلام مربوطند باز هم نعت حضرت رسول و ذکر داستان معراج پیامبر را در ابتدای خود با همان ضرب آهنگ و زیبایی دارند. نظامی به اصول شریعت اسلامی پای بندی داشت و آشنایی عمیق او با فرهنگ اسلامی وی را بر آن می دارد که پیامبر را نمادی از انسان کامل و یک راهنما و مرشد و رهبر آرمانی بداند. معراج یکی از معجزات پیامبر اعظم است که به تصریح قرآن کریم در سایه عبودیت آن حضرت رخ داد “معراج ” که اشاره آن در قرآن در سوره های نجم و سوره اسرا از آن سخن گفته شده مورد بحث بسیاری از فرق فکری و کلامی قرار گرفته و انعکاس آن در ادبیات نیز خواندنی است. و نظامی نیز به این موضوع در ابتدای منظومه هایش اشاره می کند از آنجا که این عروج با بعد جسمانی پیامبر همراه بوده به ارزش آن می افزاید. وی به عنوان یک اهل تسنن با رعایت همه اصول اخلاقی دیدگاه خود را در ابیاتش آورده است .

 

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-12
كد : 24525
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss