جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تطبیقی شهادت زنان در مذاهب خمسه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی تطبیقی شهادت زنان در مذاهب خمسه

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

الهیات گرایش: فقه و مبانی حقوق

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

در روزگار مدرن از مسائلی که نگاه فیلسوفان و حقوقدانان و طرفداران حقوق بشر را به خود جلب کرده است، جایگاه زنان در عرصه های اجتماعی است. فیلسوفان بزرگی از افلاطون و ارسطو تا نیچه و شوپنهاور در مورد زنان نظرات گوناگون و گاه تند ابراز داشته اند. اما فیلسوفان مدافع حقوق آدمیان و ارباب حقوق بشر بر خلاف پیشینیان در مقام رفع تبعیض میان زن و مرد بر آمده و در احیاء حقوق آنان کوشیده­اند و از جاهایی که ادیان آسمانی الهی را به چالش کشیده اند، قلمرو حقوق زنان به ویژه در عرصه­های فوق الذکر است.

بدیهی است تمامی آنچه که  در روایات و ادبیات دینی و شریعت اسلامی به عنوان حق یا تکلیف برای زنان وارد شده است، مورد قبـول برخی از فقیهان فعلی و دینداران و حتی خیلی از زنان مومنه نیز نمی باشد. البته خیلی از کارشناسان خیلی از این روایات را که در تنقیض و تبعیض حقوق زنان وارد شده است، از لحاظ سند، صادر از معصوم نمی­دانند .

با این وجود نگاهی که اولیای دین به زنان داشته­اند و احکام فقهی­ای که برای آنان در کتب پیشینیان، صادر گشته می­توان گفت، در دنیای امروز که از حقوق زنان سخن می رود، بسی جای تامل و بحث است. با اجتهادی که در گذشته بوده و فتاوایی که در رساله­ها در این باب وجود دارد، گره از کار فروبسته این چالش نه تنها نمی­گشاید، که افزون می­نماید.

فرض را بر این می­گذاریم که کثیری از این فتاوا مستند به روایات صحیح الصدور و واضح­الدلاله باشد؛ اما عقل اقتضاء می­کند که زمینه و کانتکس صدور این روایات بررسی و بازشناسایی شود و سایه­ای که عقل اشعری بر فقه ما انداخته به فقه استدلالی تبدیل شود .

اینکه در این روزگار زن را نیمی از مرد تلقی کنیم و دین و عقل آنها را ناقص نگاه کنیم و زن امروز را از هر جهت با زنان عربستان در صدر اسلام مقایسه کنیم و تمامی این احکام را برآنان بازنماییم، نوعی عقل ستیزی خواهد بود .

در کتب بسیاری از فقها در جاهایی که در فقه باید اجتهاد مجدد، بر اساس عرف زمان صورت گیرد، مسائل مربوط به زمان است. و این به معنای پذیرفتن تمام آنچه که فیمینیستها می گویند نیست؛ بلکه به معنای تحقیقی تازه و شناخت.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-12
كد : 24581
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss