جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تعادل و برخی پارامترهای راه رفتن در سالمندان با محدودیت حرکتی و بدون محدودیت حرکتی در زانو

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی تعادل و برخی پارامترهای راه رفتن در سالمندان

با محدودیت حرکتی و بدون محدودیت حرکتی در زانو

  فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

تربیت بدنی و علوم ورزشی گرايش: بیومکانیک ورزشی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

سالمندي سرنوشت محتوم هر انسان در كره خاكي است. از تبعات افزايش سن و ورود به دوره سالمندي  مي­توان به كاهش سرعت حركت، ضعف و اختلالات عملكردي (دوهرتی، ۲۰۰۳) و كاهش قدرت با سرعت فزاينده ۱% در هر سال (از دهه چهارم زندگي) اشاره نمود (دوهرتی، ۲۰۰۳، فندرفارت و مک کوماس، ۱۹۸۶، ناریسی و همکاران، ۱۹۹۱).

کاهش حرکت پذیری منجر به افزایش خطر ابتلا به بیماری، از کار افتادگی و ناتوانی  می­شود (کو و همکاران، ۲۰۰۹). به دنبال اين كاهش حرکت و در نتیجه ضعف عضلانی، مشكلات مختلف جسماني، زمين خوردن و به تبع آن شكستگي­ها و ترس از ادامه حركت نمايان مي­شود كه موجب بروز مشكلات روحي و عدم استقلال مي­شود (بریل، ۱۳۸۴).

اگر چه افزايش روزافزون تعداد افراد سالمند را به طور کلي مي­توان مرهون اميد به زندگي و رعايت بيشتر اصول بهداشتي و تندرستي در بين اين گروه از افراد جامعه دانست (تاسی و همکاران، ۲۰۰۴)، اما مشکلات و محدوديت­هاي مربوط به حفظ کيفيت مطلوب زندگي در دوره سالمندي همچنان پابرجاست. از همين رو شناخت مشکلات سالمندان و تلاش براي رفع آن در بين اين گروه از افراد جامعه، توجه محققان را به خود اختصاص داده است  (هلستروم و همکاران، ۲۰۰۴).

افتادن از بزرگترين مشكلاتي است كه سلامتي افراد سالمند را تحت الشعاع قرار مي­دهد. طبق گزارش مركز سالمندي ايران، افتادن شايع ترين عارضه­اي است كه سالمندان خصوصا زنان با آن در گيرند، كه باعث تحميل فشارهايي نظير هزينه­هاي سنگين بيمارستان، درمان­هاي پزشكي و توانبخشي بر خانواده، فرد سالمند و جامعه مي­گردد (سایت اینترنتی سالمند، ۱۳۸۶).

افتادن خود از برخي نواقص در فاكتورهاي آمادگي جسماني بوجود مي­آيد. به عنوان مثال نقص در تعادل، نقص ضعف عضلاني در زانو و مچ و كاهش عكس العمل، موجب بروز سقوط و افتادن مي­شود، كه خود افتادن، پيامد­هائي نظير تغييرات در راه رفتن را به دنبال دارد (تینتی و همکاران، ۱۹۸۸، دیویس و همکاران، ۱۹۹۹ و لرد و فیتزپاتریک، ۱۹۷۰) در این میان تعادل ضعیف عامل اصلی در کاهش حرکت پذیری مربوط به سن و افزایش خطر افتادن در سالمندان می­شود (کو و همکاران، ۲۰۰۹).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-12
كد : 24826
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss