جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی تعارض بین دولت و کشاورزان مورد مدیریت منطقه اثر ملی طبیعی فسیلی مراغه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی تعارض بین دولت و کشاورزان مورد مدیریت منطقه اثر ملی طبیعی فسیلی مراغه

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

ترويج و آموزش کشاورزی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

در ويكي ‌پديا، دانشنامه آزاد، حفظ كاربري اراضي، جلوگيري از تغيير نحوه استفاده از     زمين هاي خاص توسط مالكان يا متصرفين آن، در صورتي كه تغيير كاربري آنها آثار منفي طبيعي، اقتصادي، سياسي، علمي يا فرهنگي به دنبال داشته باشد؛ تعریف شده است. در حال حاضر در ایران ۸۴ درصد از بهره برداران كشاورزي، حدود ۲‎/۴ هكتار زمين در اختيار دارند. اين امر باعث شده که كشاورزان به دليل عدم صرفه استفاده از ماشين آلات به سمت استفاده از نيروي انساني گرايش پيدا كنند و این امر به نوعی سبب گردیده است که اراضي تغییر کاربری یافته و اکثرا به مصارف غير زراعي تغيير يابند (افشار، ۱۳۹۲). کشورهای پیشرفته، با وضع مقررات سختگیرانه در مورد منع تغییر کاربری، و اجرای جدی آن، از اراضی کشاورزی، باغات، جنگلها، مراتع، اراضی باتلاقی و سایر اراضی طبیعی خود محافظت و مراقبت نموده، و همچنین شیوه‌های تشویقی و بازدارنده اتخاذ می‌‌ کنند. بعنوان مثال در مورد جلوگیری از خرد شدن اراضی، بر خلاف سایر کشورهای دنیا، در ایران سالانه ۲۰۰ هزار هكتار از اراضی كشاورزی به دلیل وجود مقررات موصوف، كوچك و كوچك تر می شود.

اثر طبیعی ملی فسیلی مراغه نیز بعنوان یکی از مهمترین جاذبه های توریستی در سطح ایران، متاسفانه بر اثر فعالیت های ناپایدار برخی کشاورزان واقع در سازند مراغه، با یکسری مشکلات جدی مواجه است. کشاورزان واقع در سازند فسیلی مراغه با هدف کسب در آمد بیشتر، اقدام به نقض قوانین حفاظتی و قانون حفظ کاربری در منطقه می نمایند. اقدامات انجام گرفته توسط بهره بردان منطقه اثر ملی طبیعی فسیلی مراغه به نوعی موجب اعمال فشار به منابع طبیعی آب و خاک و تخریب منابع با ارزش فسیلی در منطقه شده است. بطوریکه طبق گفته مسئولان ذیربط در سال‌های گذشته در اثر بی‌توجهی کشاورزان و مسئولان دولتی حدود ۵۰۰ هکتار از عرصه‌های منابع طبیعی و زمین های زراعی دیم در منطقه سازند مراغه بعلت تعارض کشاورزان با طرح ها و برنامه های سازمان محیط زیست، تخریب و بصورت غیر قانونی تبدیل به باغ های میوه شده اند. کشاورزان منطقه مذکور برای تامین نیازهای آنی خود تا حد امکان بر منابع طبیعی آب و خاک فشار آورده و به نیاز های آتی و نسل های آینده هیچ توجهی نمی کنند. باید اضافه کرد این فعالیت ها با اهداف توسعه پایدار شدیداَ مغایرت داشته، چراکه توسعه پايدار به عنوان ايجاد کننده تعادل بین توسعه و حفاظت از محيط زيست با توجه به جنبه هاي اقتصادي و اجتماعي دانست. دستيابي به توسعه پايدار در گرو توجه به اركان اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و زيست محيطي در يك جامعه است و مدیریت منابع طبیعی به عنوان فعاليتي اثرگذار برتمامي اركان توسعه، نيازمند مطالعه ای گسترده است.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-12
كد : 24831
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss