جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی تقاضا و رفاه مصرف کنندگان انواع گوشت در ایران: کاربرد سیستم تقاضای معکوس تقریباً ایده آل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی تقاضا و رفاه مصرف کنندگان انواع گوشت در ایران:  کاربرد سیستم تقاضای معکوس تقریباً ایده آل

  فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

اقتصاد کشاورزی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

بخش کشاورزی با نقش حیاتی و استراتژیک خود در اقتصاد کشور، رسالت سنگینی را در پیش برد توسعه ملی و تأمین نیازهای امنیت غذایی بر عهده گرفته و لزوم دقت و برنامه ریزی دقیق در آن همواره مورد تاکید قرار گرفته است. در سه دهه گذشته با توجه به رشد جمعیت و بهبود نسبی در شاخص‌های تغذیه‌ای و افزایش قدرت خرید، تقاضا برای محصولات کشاورزی از جمله محصولات پروتئینی افزایش یافته و فزونی آهنگ رشد تقاضا بر نرخ رشد تولید، موجبات تأمین نیازهای ضروری کشور از خارج را فراهم ساخته است (قرشی ابهری و صدرالاشرافی، ۱۳۸۴).

زیر بخش دام و طيور با دارا بودن طيف وسيعي از توليدات كه در رديف اصلی‌ترین فرآورده‌های غذايي مورد نياز کشور می‌باشد، از اهميت و جايگاه ویژه‌ای برخوردار است. این زیر بخش به طور متوسط بيش از ۳۳ درصد از كل ارزش افزوده بخش كشاورزي و بيش از ۵/۴ درصد از توليد ناخالص داخلي كشور را به خود اختصاص داده است و نقش بسيار مهمي در تأمین غذا و امنيت غذايي جامعه دارد. توسعه اين زیر بخش نه تنها سبب افزايش توليدات دام و طيور مي‌گردد بلكه ضمن ايجاد اشتغال و كمك به رشد اقتصادي كشور، به امنيت غذايي و بهبود تغذيه و تأمین پروتئين مورد نياز جامعه نيز كمك خواهد كرد (وزارت جهاد کشاورزی، ۱۳۹۰). گوشت قرمز، مرغ و ماهی از جمله محصولات پروتئینی مهم در سبد مصرفی خانوارهای ایرانی است، بطوریکه حدود ۲۵ درصد از سبد هزینه­­ای خانوار­ها را در ایران به خود اختصاص داده است. بر اساس نتایج بررسی بودجه خانوار در مناطق شهری و روستایی در سال ۱۳۹۱، متوسط هزینه خالص سالیانه یک خانوار شهری و روستایی به ترتیب معادل۲۸/۱۶۴ هزار ریال و ۱۸/۱۰۸ هزار ریال می‌باشد که از کل این مبلغ سهم هزینه‌ای گروه مواد خوراکی و آشامیدنی برای خانوارهای شهری در حدود ۱۳/۲۷ درصد  و برای خانوارهای روستایی معادل ۳۳/۴۲ درصد است. با توجه به هزینه‌های گزارش شده، برای خانوارهای شهری و روستایی در بین اقلام خوراکی سهم هزینه‌ای انواع گوشت در حدود ۲۵ درصد می‌باشد که در بین سایر مواد خوراکی و آشامیدنی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است (بانک مرکزی ایران، ۱۳۹۱). بررسی سرانه مصرف گوشت در ایران نشان می‌دهد که سرانه مصرف گوشت قرمز و گوشت مرغ به ترتیب ۱۳ کیلوگرم و ۲۲ کیلوگرم می‌باشد، بطوریکه سرانه مصرف گوشت مرغ دو برابر متوسط مصرف جهانی است و سرانه مصرف گوشت قرمز در کشور تقریباً برابر متوسط مصرف جهانی می‌باشد (فائو، ۲۰۱۲). با توجه به جایگاه گوشت در سبد غذایی خانوار­ها و حفظ امنیت غذایی کشور، این گروه کالایی همواره مورد توجه دولت بوده است. در ایران همانند  سایر کشور­های در حال توسعه، چگونگی عکس‌العمل مردم به قیمت انواع گوشت و اینکه به طور کلی مصرف‌کنندگان چگونه مخارج مصرفی خود را بین کالا­ها و خدمات متفاوت تخصیص می­دهند، همیشه از موضوعات خاص مورد علاقه اقتصاددانان و سیاست­گذاران می­باشد.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-12
كد : 24862
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss