جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی تنوع ژنتیکی لوچ ماهی (Nalbant and Bianco, 1998) Paraschistura nielseni در رودخانه شاپور (استان فارس) و رودخانه‌های دالکی و مند (استان بوشهر) با استفاده از نشانگرهای میکروستلایت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی تنوع ژنتیکی لوچ ماهی (Nalbant and Bianco, 1998) Paraschistura nielseni در رودخانه شاپور (استان فارس) و رودخانه‌های دالکی و مند (استان بوشهر) با استفاده از نشانگرهای میکروستلایت

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف بوم‌شناسي آبزيان

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

ماهیان آب شیرین در مطالعه جغرافیای جانوری ارزش بی‌نظیری داشته، زیرا با وجود موانع جغرافیایی ماهیان آب شیرین قادر نبوده از آب دریا گذر کرده و حرکت آن­ها از یک حوضه آبخیز به حوضه دیگر به آهستگی صورت می­گیرد (راطبی، ۱۳۷۹؛ عبدلی، ۱۳۷۸). مطالعات جمعیتی و بررسی تفاوت­های بین جمعیتی یک گونه از ماهیان آب شیرین می­تواند نتایج جالب توجهی را به همراه داشته باشد، زیرا معمولا رودخانه­هایی که ارتباط آبی با یکدیگر نداشته به دلیل کاهش تبادل ژنی و عدم تولید مثل بین ماهیان این رودخانه­ها می­توانند جمعیت­های متفاوت از یک گونه را در خود جای دهد. همچنین این مطالعات امکان درک بهتر و بیشتر از وضعیت جمعیت­ها و یا به نوعی ذخایر جمعیتی در شرایط کنونی اکوسیستم­های آبی و تقابل بین گونه و اکوسیستم را فراهم نماید (پاتیمار، ۱۳۸۳؛ قاموسی، ۱۳۷۹).

در فرایند توسعه و پیشرفت اقتصادی هر کشوری توجه به منابع آبی و آبزیان آنها و افزایش ذخایر در آب­های داخلی از جایگاه مهمی برخوردار است (پاتیمار، ۱۳۸۳). ماهی­ها متنوع­ترین گروه مهره‌دارن را تشکیل می­دهند. آنها در بیشتر آب­های جهان گسترده شده­اند و این گسترش به خاطر تنوع شگفت­آوری است که از نظر سازگاری­های ریخت شناسی، فیزیولوژیک و رفتاری از خود نشان داده­اند (ستاری، ۱۳۸۱). کشور ایران در منطقه­ای به لحاظ آب و هوایی و توپوگرافی واقع گردیده که از نظر جغرافیای جانوری بسیار حائز اهمیت است. ماهی­های آب شیرین ایران دارای تنوع نسبتا خوبی هستند. در آب­های داخلی ایران حدود ۱۴۰ گونه وجود دارد که متعلق به سه خانواده کپورماهیان[۱]، سگ ماهیان جویباری[۲] و رفتگرماهیان[۳] هستند (عبدلی، ۱۳۷۸). بررسی ماهیان در بومسازگان­های آبی به دلایل متعدد از جمله بررسی تکاملی، بوم شناختی، رفتار شناسی، حفاظت، مدیریت منابع آبی و بهره برداری از ذخایر و پرورش ماهی حائز اهمیت است.

لوچ ماهی (Paraschistur anielseni) از نظر رده­بندی متعلق به خانواده بالیتوریده و از راسته کپورماهی شکلان می­باشد (عبدلی، ۱۳۷۵). از مشخصات ماهی می­توان به بدن کشیده و سیلندری شکل، دندان حلقی یک ردیفه، سه جفت سیبیلک، یک برآمدگی پوستی از باله پشتی تا ابتدای باله دمی، معده U شکل اشاره نمود (برگ، ۱۹۴۹).

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱]. Cyprinidae

[۲]. Balitoridae

[۳]. Cobitidae

2019-03-12
كد : 24879
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss